Lyderį į priekį išvedė 86 minutę pasižymėjęs Arturo Vidalis, jau per teisėjo pridėtą laiką pergalę įtvirtino Claudio Marchisio. Tarp šių įvarčių už antrą geltoną kortelę 90 minutę iš aikštės buvo išprašytas „Torino“ futbolininkas Kamilis Glikas.

Romos „Lazio“ klubas, kuriame tarp atsarginių liko Marius Stankevičius, išvykoje lygiosiomis 0:0 sužaidė su „Parma“ komanda. Tuo tarpu kitas sostinės klubas - „AS Roma“ - namuose 4:0 sutriuškino vieną autsaiderių „Siena“ komandą.

Šiose rungtynėse tris įvarčius pelnė Pablo Osvaldo. Ant „AS Roma“ komandos atsarginių suolo buvo vartininkas Tomas Švedkauskas.

Paskutinėse sekmadienio rungtynėse „AC Milan“ klubas namuose 4:2 nugalėjo „Catania“ futbolininkus.

„Torino“ 0-2 „Juventus“

86' [0-1] Arturo Vidal
90' Kamil Glik („Torino“) už antrą geltoną kortelę pašalintas iš aikštės
90' [0-2] Claudio Marchisio

„Parma“ 0-0 „Lazio“

90' Giuseppe Biava („Lazio“) už antrą geltoną kortelę pašalintas iš aikštės

„Roma“ 4-0 „Siena“

14' [1-0] Pablo Osvaldo
16' [2-0] Erik Lamela
41' [3-0] Pablo Osvaldo
67' [4-0] Pablo Osvaldo

„Sampdoria“ 0-3 „Fiorentina“

36' [0-1] Juan Cuadrado
42' [0-2] Adem Ljajic
73' [0-3] Alberto Aquilani
80' Daniele Gastaldello („Sampdoria“) parodyta raudona kortelė

„Chievo“ 0-1 „Genoa“

73' [0-1] Marco Borriello

„Palermo“ 1-0 „Inter“

10' [1-0] Josip Ilicic

„AC Milan“ 4-2 „Catania“

30' [0-1] Nicola Legrottaglie
45' [1-1] Mathieu Flamini
65' [1-2] Gonzalo Bergessio
75' [2-2] Giampaolo Pazzini
77' [3-2] Giampaolo Pazzini
90' [4-2] Mario Balotelli