Centrinėje turo dvikovoje „Manchester City“ futbolininkai namuose 3:1 įrodė pranašumą prieš Londono „Arsenal“ futbolininkus.

Pepo Guardiolos kariaunai pergalę dovanojo Sergio Aguero šou. Argentinietis pelnė visus tris savo komandos įvarčius.

S. Aguero pasižymėjo 1-ąją, 44-ąją ir 61-ąją minutėmis. 11-ąją mačo minutę rezultatą buvo išlyginęs „Arsenal“ gynėjas Laurentas Koscielny.

Antrajame kėlinyje dominavę šeimininkai nuskambėjus finaliniam švilpukui šventė užtikrintą pergalę, kuri leido sumažinti atsilikimą nuo „Liverpool“.

„Manchester City“ dabar nuo pirmaujančių Jurgeno Kloppo auklėtinių atsilieka 2 taškais, tačiau šie pirmadienį dar žais su Londono „West Ham“.

Kitose sekmadienio rungtynėse nepralaimėtų rungtynių seriją pratęsė „Manchester United“ futbolininkai, kurie namie 1:0 palaužė „Leicester City“.

Vienintelį įvartį po Paulio Pogba perdavimo 9-ąją minutę įmušė puikią formą pastaruoju metu demonstruojantis Marcusas Rashfordas.

Nuo Ole Gunnaro Solskjaero paskyrimo vyriausiuoju treneriu nepralaimintys „raudonieji velniai“ aplenkė „Arsenal“ ir pakilo į penktąją vietą.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (6)