Jurgeno Kloppo auklėtiniai išvykoje 5:0 sutalžė Claudio Ranieri treniruojamą „Watford“ vienuolikę bei pakilo į pirmąją turnyrinės lentelės vietą.

Jau 9-ąją minutę „raudonuosius“ į priekį išvedė Sadio Mane. Senegaliečiui tai buvo jubiliejinis 100-asis įvartis „Premier“ lygoje.

37-ąją ir 52-ąją minutėmis įvarčius mušė Roberto Firmino.

54-ąją minutę savo įvarčių kraitį įspūdingai atidarė ir Mohamedas Salah, baudos aikštelėje pergudravęs net keturis varžovų gynėjus.

Egiptietis įvartį pelnė jau aštuntame mače iš eilės.

Paskutinę susitikimo minutę trečiuoju savo įvarčiu pasižymėjo R. Firmino.

„Liverpool“ šiame susitikime vertėsi be pagrindinio vartininko Alissono Beckerio ir jo tautiečio Fabinho, o dėl tramų žaisti negalėjo Thiago Alcantara, Curtis Jonesas ir Harvey Elliottas.

J. Kloppo kariauna – vienintelė šį sezoną „Premier“ lygoje pralaimėjimo dar nepatyrusi komanda.