„Roma“ pirmame kėlinyje po Bryanas Cristante'o ir Aleksandro Kolarovo įvarčių saugiai pirmavo 2:0.

Cagliari“ gerbėjams vilties įpūtė 84 min. moldavo Arturo Ionito įvartis. Tačiau šeimininkų šansus iki minimumo sumažino Darijo Srna ir Luca Ceppitelli gautos raudonos kortelės.

L. Ceppitelli iš pradžių užsidirbo geltoną kortelę koja atakuodamas vartininką, su tuo nesutiko „Cagliari“ žaidėjai, tad teisėjas už ginčus L. Ceppitelli ir D. Srna išvarė iš aikštės.

Visgi, „Cagliari“ sugebėjo išplėšti tašką po Marco Sau įvarčio – 2:2.

Nemažiau dramatiškai mačas klostėsi Romoje, kur „Lazio“ priėmė Genujos „Sampdoria“ ekipą. Šeimininkai atsiliko, tačiau po Francesco Acerbi (79') įvarčio ir Ciro Immobile (90') realizuoto 11 m baudinio pirmavo 2:1. Be to, už paskutinės vilties pražangą antra geltona kortele nubaustas Bartoszas Bereszynskis.

Visgi tašką svečiams besibaigiant teisėjo pridėtam laikui išplėšė Riccardo Saponara.

Sekmadienį „Serie A“ čempionate bus sužaistos likusios 15 turo rungtynės.

„Napoli“ 4 – 0 „Frosinone“

7 min. [1:0] Piotr Zielinski
40 min. [2:0] Adam Ounas
68 min. [3:0] Arek Milik
84 min. [4:0] Arek Milik

„Cagliari“ 2 – 2 „Roma“

14 min. [0:1] Bryanas Cristante
41 min. [0:2] Aleksandar Kolarov
84 min. [1:2] Artur Ionita
90+4 min. – Darijo Srna, raudona kortelė („Cagliari“)
90+4 min. – Luca Ceppitelli, raudona kortelė („Cagliari“)
90+5 min. [2:2] Marco Sau

„Lazio“ 2 – 2 „Sampdoria“

21 min. [0:1] Fabio Quagliarella
79 min. [1:1] Francesco Acerbi
90+2 min. – Bartoszas Bereszynski, raudona kortelė („Sampdoria“)
90+6 min. [2:1] Ciro Immobile (11 m baudinys)
90+9 min. [2:2] Riccardo Saponara

„Serie A“ rikiuotė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įvarčių santykis, taškai):