Pergalė galutinai įtvirtino „Manchester City“ antroje turnyro lentelės vietoje. Iki čempionato pabaigos likus trims turams Mančesterio klubas lenkia trečioje vietoje žengiančius Londono „Chelsea“ dvylikos taškų skirtumu.

Įspūdingą pasirodymą surengė Anglijos rinktinės krašto puolėjas Raheemas Sterlingas. Jamaikos sostinėje Kingstone gimęs 25-erių metų futbolininkas šeštą kartą savo karjeroje pasižymėjo „hat-tricku“ – trys jo įvarčiai į šeimininkų vartus krito 21-ą, 53-ią ir 81-ą minutėmis.

Po vieną įvartį prie daugiau nei įtikinamos pergalės pridėjo 44-ą minutę pasižžtmėjęs brazilas Gabrielis Jesusas bei 56-ą minutę kamuolį į vartų tinklą nukreipęs portugalas Bernardo Silva.

Spaudimo dėl lenktynių dėl titulo nebejaučiantys „Manchester City“ tokią pat varžovų gynybos egzekuciją buvo surengę ir praėjusiame ture, kuriame Mančesterio klubas identišku rezultatu 5:0 sutriuškino „Newcastle United“.

36 taškus per 35 turus surinkę „Brighton“ futbolininkai turnyro lentelėje žengia penkiolikti, tačiau nuo iškritimo zonos juos skiria vos 8 taškai. Negana to, aštuonioliktą vietą užimantys „AFC Bournemouth“ turi vienas rungtynes atsargoje.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (7)