Nuo rungtynių pradžios aikštėje dominavo šeimininkai, o svečiai atsakydavo retais kontrišpuoliais. „Trakai“ savo pranašumą įrodė kėlinio viduryje. 29-ą minutę baudos aikštelėje neleistinai buvo sustabdytas Virmantas Lemežis ir 11 metrų baudinį realizavo Jevgenijus Morozas.

Antro kėlinio pradžioje krito antras įvartis. 49-ą min. po Trakų komandos atakos kamuolys atšoko V. Lemežiui ir saugas smūgiu pažeme įmušė antrą komandos įvartį.

Po dešimties minučių ir MRU ekipa pelnė įvartį, bet jis buvo neįskaitytas dėl pražangos puolime.

Palaipsniui MRU futbolininkams ėmė trukti jėgų ir „Trakų“ komandos pranašumas nekėlė abejonių. 82-ą min. J. Morozas smūgiu galva sudrebino varžovų vartų virpstą, o 86-ą min. „Trakų“ pranašumą įtvirtino Nikolajus Misiukas, „uždaręs“ perdavimą iš krašto – 3:0.

Futbolo klubas "Trakai" (ftk.lt nuotr.)

Kitoje trečiadienio LFF taurės turnyro ketvirtfinalio poroje Vilniaus „Žalgiris“ laimėjo prieš Pakruojo „Kruoją“ 2:1 (1:0). Dar antradienį Alytaus „Dainava“ Kaune 2:1 (0:1) įveikė Gargždų „Bangos“ komandą.

„Šiaulių“ ir „Klaipėdos granito“ pirmose rungtynėse užfiksuotos lygiosios

Šiaulių miesto savivaldybės stadione įvyko pirmos ketvirtfinalio rungtynės. Visas rungtynes kontrolę turėję šiauliečiai nesugebėjo palaužti „Klaipėdos granito“ komandos. Pirmame kėlinyje persvarą įgijo svečiai ir „Šiauliams“ tik antrame kėlinyje po D. Medžiaušio įvarčio pavyko išlyginti rezultatą. Kovingose rungtynėse užfiksuotos lygiosios 1:1.

Pirmo kėlinio antroje pusėje „Klaipėdos Granitas“ savo šanso sulaukė. Po greitos kontratakos 34-ą min. prieš du „Šiaulių“ gynėjus iššoko net trys Klaipėdos klubo žaidėjai. Aikštės centre su kamuoliu buvęs Robertas Poškus gudriai perdavė kamuolį į baudos aikštelę įkirtusiam Edgarui Mastianicai ir pastarajam neliko nieko kito kaip tik tiksliu smūgiu pelnyti įvartį - 0:1.

70-ą min. rezultatas tapo lygus. Po sumaišties baudos aikštelėje pirmas prie kamuolio suskubo ką tik aikštėje pasirodęs D. Medžiaušis. Puolėjas nestipriu tačiau itin tiksliu smūgiu pasiuntė kamuolį į apatinį vartų kampą.

Per likusį laiką komandos aštresnių momentų nesukūrė, nors iniciatyva ir toliau priklausė „Šiaulių“ ekipai. Per teisėjo pridėtą laiką „Šiauliai“ dar surezgė keletą atakų, tačiau rezultatas švieslentėje liko toks pat.

Pirmos ketvirtfinalio rungtynės baigėsi lygiosiomis 1:1.