Ankstesnėse dienos rungtynės Londone vietos „Tottenham“ futbolininkai rezultatu 3:1 įveikė praėjusių metų čempionę Mančesterio „City“ komandą.

Pirmieji įvartį rungtynėse įmušė svečiai. Jau 5-ą minutę taikliu smūgiu pasižyėmėjo Samiras Nasri.

Tačiau iki antrojo kėlinio pabaigos likus žaisti 15 minučių, pasipylė įvarčiai į Mančesterio klubo vartus. 75-ą minutę Clintas Dempsey rezultatą išlygino. Po keturių minučių savo šeimininkus į priekį išvedė Jermainas Defoe, o pergalę „Tottenham“ komandai įtvertino 82-ą minutę pelnytas Garetho Bale'o įvartis.

Kitose rungtynėse žiūrovai išvydo įspūdingo grožio ir atkaklumo dvikovą tarp namuose žaidusių „Liverpool“ futbolininkų ir svečių iš Londono - „Chelsea“ komandos. Šeimininkais paskutinėmis sekundėmis išplėšė lygiąsias 2:2.

Pirmieji įvartį 26-ą rungtynių minutę pelnė „Chelsea“ futbolininkai, kuomet po pakelto kapinio smūgiu galva Pepės Reinos vartus nuginklavo Oscaras.

52-ą minutę rezultatą išlygino tik antrame kėlinyje aikštėje pasirodęs buvęs „Chelsea“ puolėjas Danielis Sturridge'as.

Tačiau po penkių minučių už žaidimą ranka baudos aikštelėje geltona kortele nubaustas buvo Luisas Suarezas. Teisėjas skypė 11 metrų baudinį, kurį sėkmingai realizavo Edenas Hazardas.

Kai jau atrodė, kad mėlyniesiems pavyks išsivešti tris taškus iš Liverpulio, įvyko stebuklas. Per teisėjo pridėto laiko paskutines sekundes (90+7) įvartį pelnė Luisas Suarezas.

Po šių lygiųjų kovoje dėl trečiosios vietos turnyro lentelė užvirė tikra košė, nes trečią ir šeštą vietas skiria vos 7 taškai, o iki sezono pabaigos liko dar 4 turai (kai kurioms komandoms liko sužaisti po 5 rungtynes).

Liverpool 2 - 2 Chelsea
26' [0 - 1] Oscar
52' [1 - 1] Daniel Sturridge
57' [1 - 2] Eden Hazard (iš 11 metrų baudinio)
90' [2 - 2] Luis Suarez