Sostinės ekipa savų sirgalių akivaizdoje net 6:0 sutriuškino „Millwall“ komandą, tačiau triumfą apkartino lyderio Harry Kane'o traumą. Puolėjas aikštę palikti buvo priverstas jau 10-ą mačo minutę – žaisti nebegalėjo po to, kai pasisuko čiurną.

Bet be puolimo lyderio likę „Tottenham“ futbolininkai nepasimetė. Priešingai, varžovams atseikėjo net 6 įvarčius. „Hat-trick'u“ pasižymėjo Heung-Min Son, po vieną tikslų smūgį pridėjo Christianas Eriksenas, Dele Alli ir Vincentas Janssenas.

Tuo metu nacionaliniame čempionate pergale džiaugėsi „Liverpool“ klubas, namuose 2:1 palaužęs „Burnley“ futbolininkų pasipriešinimą.

Būtent svečiai ir pelnė pirmąjį įvartį – jau 7-ą minutę pasižymėjo Ashley Barnesas. Tačiau „raudonieji“ sugebėjo atsitiesti: rezultatą išlygino Georginio Wijnaldumas (45+1 min.), o pergalingą įvartį įmušė Emre Canas (61 min.).