Šeštadienio Anglijos „Premier“ lygos rungtynėse svečius į priekį buvo išvedęs puolimo lyderio Harry Kane'o tikslus smūgis 29-ą min.

Šeimininkai visose statistikos kategorijose turėtą pranašumą įvarčiais pradėjo versti po pertraukos.

69-ą min. rezultatą išlygino Ricardo Pereira, 85-ą min. pergalingą žodį tarė Jamesas Maddisonas.

Dar po vieną abiejų komandų įvartį teisėjas neįskaitė pasinaudojus vaizdo peržiūros sistema.

Po pergalės „Leicester City“ (11 taškų) aplenkė „Tottenham Hotspur“ (8 tšk.) ir turnyro lentelėje.

Kitose šeštadienio rungtynėse „Manchester City“ namuose subombardavo „Watford“ vartus ir šventė įspūdingą pergalę 8:0.

Penkis įvarčius Pepo Guardiolos auklėtiniai pelnė per pirmas 18 minučių, kai paeiliui pasižymėjo Davidas Silva, Sergio Aguero, Riyadas Mahrezas, Bernardo Silva bei Nicolasas Otamendi.

Antrame kėlinyje dar du taiklius smūgius pridėjo B. Silva, savo sąskaitą spėjo atidaryti ir Kevinas De Bruyne.

Anglijos čempionus pergalė pakylėjo į antrą turnyro lentelės vietą (13 taškų), trečiojoje paliekant „Leicester City“.

Pirmauja turo dvikovą sekmadienį žaisiantis „Liverpool“ (15 tšk.).

Likusiose šeštadienio dvikovose „Burnley“ ir „Sheffield United“ identiškais rezultatais 2:0 nugalėjo atitinkamai „Norwich City“ bei Liverpulio „Everton“.

Paskutinėje vakaro akistatoje „Newcastle United“ ir „Brighton“ išsiskyrė be įvarčių.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (2)