Šeimininkai į priekį išsiveržė 16-ąją minutę, kai smūgiu galva Hugo Llorisą nuginklavo Roberto Firmino. Vis dėlto 70-ąją minutę rezultatą išlygino brazilo tautietis Lucasas Moura.

„Liverpool“ buvo labai arti to, jog prarastų svarbius taškus, tačiau dovaną „raudoniesiems“ įteikė varžovai – 90-ąją susitikimo minutę kamuolį į savus vartus įsimušė Toby Alderweireldas.

Mersisaido ekipa su 79 taškais pakilo į pirmąją čempionato vietą. Tiesa, 77 taškus turinti „Manchester City“ komanda yra sužaidusi vienu maču mažiau.

Dramatiškai sekmadienį išsigelbėjo ir Londono „Chelsea“ futbolininkai, kurie svečiuose 2:1 nukovė „Cardiff“.

Velso klubas pirmavo iki 84-osios minutės, tačiau Cezaro Azpilicuetos bei Rubeno Loftuso-Cheeko įvarčiai išplėšė pergalę „aristokratams“.

Maurizio Sarri auklėtiniai su 60 taškų liko šeštoje čempionato vietoje.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (13)