Mikelio Artetos auklėtiniai svečiuose pralaimėjo Londono „Tottenham Hotspur“ 0:3 (0:2).

Pirmame kėlinyje du kartus kamuolį į vartų tinklą pasiuntė šeimininkų puolimo lyderis Harry Kane‘as, o „Arsenal“ situaciją dar apsunkino gynėjui Robui Holdingui 33-ią min. parodyta raudona kortelė.

Po pertraukos tas pats H. Kane‘as sukūrė patogią situaciją rezultatyviausiam komandos futbolininkui Son Heung-minui, kuris pelnė jau 21-ą įvartį šiame „Premier“ lygos sezone ir snaiperių rikiuotėje nusileidžia tik „Liverpool“ vedliui Mohamedui Salah (22 įv.).

Likus dviem turams iki pirmenybių pabaigos penktoje vietoje žengiantis „Tottenham“ (65 taškai) atsilikimą nuo „Arsenal“ sumažino iki minimumo.

Teoriškai ramus dar negali jaustis ir trečią pakopą užimantis Londono „Chelsea“, kurio sąskaitoje – 70 taškų.

Čempionų lygoje „Arsenal“ paskutinį kartą žaidė 2016-2017 metų sezone.