Anderis Herrera 28-ą min. išvedė Mančesterio komandą į priekį. Tačiau jau po poros minučių Young-Sung Ki rezultatą išlygino, o 73 min. Bafetimbi Gomisas pelnė Velso komandai pergalingą įvartį.

Du taškus namuose prarado lyderis Londono „Chelsea“ klubas, namuose lygiosiomis 1:1 sužaidęs su vienu autsaideriu „Burnley“ ekipa.

14-ą min. šeimininkus į priekį išvedė pastaruoju metu itin dažnai įvarčius mušantis gynėjas Branislavas Ivanovičius. 70-ą min. iš aikštės buvo pašalintas „Chelsea“ žaidėjas Nemanja Matičius, o tuo pasinaudoti sugebėję „Burnley“ futbolininkai 81-ą min. rezultatą išlygino - kamuolį į šeimininkų vartus pasiuntė Benas Mee.

Atsilikimą nuo pirmaujančio „Chelsea“ klubo iki penkių taškų sumažino antrą vietą užimantis čempionas „Manchester City“. Antroje vietoje esanti Mančesterio komanda namuose net 5:0 sumindė „Newcastle United“ ekipą.

Londono „Arsenal“ klubas išvykoje rezultatu 2:1 palaužė kitą sostinės komandą „Crystal Palace“. Nugalėtojams įvarčius pelnė Santi Cazorla (iš 11 m baudinio) ir Olivier Giroud.

„Swansea City“ 2–1 „Manchester United“

28' [0–1] Ander Herrera
30' [1–1] Young-Sung Ki
73' [2–1] Bafetimbi Gomis

„Chelsea“ 1–1 „Burnley“

14' [1–0] Branislav Ivanovič
81' [1–1] Ben Mee
70' Nemanja Matič („Chelsea“) pašalintas iš aikštės

„Crystal Palace“ 1–2 „Arsenal“

8' [0–1] Santi Cazorla (iš 11 m baudinio)
45' [0–2] Olivier Giroud
90' [1–2] Glenn Murray

„Aston Villa“ 1-2 „Stoke City“

20' [1-0] Scott Sinclair
45' [1-1] Mame Biram Diouf
90' [1-2] Victor Moses (iš 11 m. baudinio)
90' Ron Vlaar („Aston Villa“) parodyta raudona kortelė

„Hull City“ 2-1 „Queens Park Rangers“

16' [1-0] Nikica Jelavic
33' Joey Barton („Queens Park Rangers“) parodyta raudona kortelė
39' [1-1] Charlie Austin
89' [2-1] Dame N'Doye

„Sunderland“ 0-0 „West Bromwich Albion“

„Manchester City“ 5-0 „Newcastle United“

2' [1-0] Sergio Aguero (iš 11 m. baudinio)
12' [2-0] Samir Nasri
21' [3-0] Edin Dzeko
51' [4-0] David Silva
53' [5-0] David Silva