Lietuvis vėl buvo įtrauktas į mačo protokolą, tačiau nežaidė.

Po įvartį nugalėtojams pelnė Marco Borriello (16 min.), Andrea Bertolacci (22 min.) ir Marco Rigoni (90+5 min.), o svečių gretose pasižymėjo Sergio Floccari (58 min.) bei Stefano Mauris (82 min. iš 11 m baudinio).

Vienvalde dvidešimties komandų turnyro lydere tapo nugalėtojos titulą ginanti Turino "Juventus" vienuolikė. "Juventus" futbolininkai išvykoje 2:1 (2:0) įveikė Veronos "Chievo" ekipą ir, surinkę 52 taškus, trimis taškais aplenkė antroje vietoje likusį "Napoli" klubą.

Po įvartį į aikštės šeimininkų vartus Veronoje įmušė Alessandro Matris (10 min.) ir Stephanas Lichtsteineris (42 min.), o "Chievo" komandoje pasižymėjo Cyrilas Thereau (52 min.).

Jau pirmose savo rungtynėse "AC Milan" gretose sužibėjo buvęs "Manchester City" klubo puolėjas Mario Balotelli. Jis jau 25 min. pasiuntė kamuolį į "Udinese" ekipos vartus, o vėliau, 90 min., iš 11 metrų baudinių išplėšė saviškiams pergalę 2:1 (1:0).

Visi rezultatai:

"AC Milan" 2 - 1 "Udinese"
25' [1 - 0] Mario Balotelli
55' [1 - 1] Giampiero Pinzi
90' [2 - 1] Mario Balotelli (11 m)

Veronos "Chievo" 1 - 2 Turino "Juventus"
10' [0 - 1] Alessandro Matri
42' [0 - 2] Stephan Lichtsteiner
52' [1 - 2] Cyril Thereau

"Genoa" 3 - 2 Romos "Lazio"
16' [1 - 0] Marco Borriello
22' [2 - 0] Andrea Bertolacci
58' [2 - 1] Sergio Floccari
82' [2 - 2] Stefano Mauri (11 m)
90' [3 - 2] Marco Rigoni

"Palermo" 1 - 2 Bergamo "Atalanta
54' [0 - 1] Carlos Carmona
71' [0 - 2] German Denis
83' [1 - 2] Nelson

"Pescara" 2 - 3 "Bologna"
30' [1 - 0 ] Vladimir Weiss (11 m)
34' [1 - 1] Alessandro Diamanti (11 m)
45' [2 - 1] Gaetano D'Agostino (11 m)
50' [2 - 2] Alberto Gilardino
66' [2 - 3] Panagiotis Kone

"Siena" 3 - 1 Milano "Inter"
21' [1 - 0] Innocent Emeghara
22' [1 - 1] Antonio Cassano
24' [2 - 1] Alessio Sestu
55' Alessandro Rosina (11 m)

55' Cristian Chivu ("Inter") parodyta raudona kortelė

"Fiorentina" 2 - 0 "Parma"
27' [1 - 0] Luca Toni
50' [2 - 0] Stevan Jovetič.