Carlo Ancelotti vadovaujama Liverpulio komanda svečiuose 1-0 pranoko Jose Mourinho treniruojamą Londono „Tottenham“ vienuolikę.

Vienintelį susitikimo įvartį po standartinės situacijos galva 55-ąją minutę pelnė Dominicas Calvertas-Lewinas.

Šiame mače „Everton“ klubui padėjo visi skambiausi tarpsezonio pirkiniai – Jamesas Rodriguezas, Abdoulaye Doucoure ir Allanas.

Kitose sekmadienio rungtynėse „Leicester City“ svečiuose 3-0 įrodė pranašumą prieš lygos naujokus „West Bromwich Albion“.

Įvarčiai krito po pertraukos – 57-ąją minutę pasižymėjo „lapių“ naujokas Timothy Castagne, o vėliau du 11 metrų baudinius realizavo Jamie Vardy.

Pirmasis turas baigsis pirmadienio vakarą, kai savo mačus sužais „Sheffield United“ ir „Wolves“ bei „Brighton“ ir Londono „Chelsea“.