Po 34 turų tiek „Atletico“, tiek „Sevilla“ turi po 68 taškus.

49 min. šeimininkus į priekį išvedė argentinietis Joaquinas Correa.

53 min. rezultatas tapo lygus, kai 11 m baudinį realizavo „Celta“ puolėjas Iago Aspasas.

56 min. antrą geltoną kortelę priešais save išvydo ir iš aikštės išvytas buvo „Celta“ saugas Pablo Hernandezas. Tuo Sevilijos komanda pasinaudojo – 79 min. pergalingą įvartį pelnė prancūzas Wissamas Ben Yedderas.

Kitos ketvirtadienio vakaro rungtynės tarp „Alaves“ ir „Eibar“ vienuolikių baigėsi be įvarčių – 0:0.

„Eibar“ nuo 28 min. aikštėje turėjo vienu žaidėju mažiau – iš aikštės buvo išvytas vartininkas Asieras Riesgo, kuris varžovą sustabdė vadinamąja „paskutinės vilties pražanga“.

Pažymėtina, kad A. Riesgo šį sezoną iš aikštės vejamas jau antrą kartą. Ispanijos čempionate tai pirmas toks atvejis nuo 2007-2008 m. sezono, kai dvi raudonas korteles buvo užsidirbęs Ricardo. Visgi net ir turėdami žaidėjo pranašumą „Alaves“ futbolininkai juo pasinaudoti nesugebėjo.

Turnyro lentelėje „Eibar“ su 51 tašku yra 8-oje pozicijoje, o „Alaves“ su 45 taškais – 11-oje.

Dar vienas čempionato mačas tarp Bilbao „Athletic“ ir Sevilijos „Real Betis“ klubų baigėsi po vidurnakčio. Pergalę rezultatu 2:1 (0:0) šventė baskai. Jų gretose pasižymėjo Aritzas Adurizas 53 min. ir Ikeras Muniainas 60 min, o „Real Betis“ atstovas Rubenas Castro 63 min. sušvelnino santykį.

Bilbao komanda su 59 taškais rikiuojasi 6-oje vietoje, o „Real Betis“ ekipa turi 37 taškus ir liko 15-oje pozicijoje.

Čempionate pirmauja „Barcelona“ ir „Real“ komandos, turinčios po 78 taškus. „Real“ ekipa už katalonus yra sužaidusi rungtynėmis mažiau.

Rezultatai

„Alaves“ 0 – 0 „Eibar“

28' iš aikštės išvytas Asieras Riesgo [„Eibar“]

„Sevilla“ 2 – 1 „Celta“

49' Joaquinas Correa [1-0]
53' Iago Aspasas [1-1]
56' iš aikštės išvytas Pablo Hernandezas [„Celta“]
79' Wissamas Ben Yedderas [2-1]

Bilbao „Athletic“ 2 - 1 „Real Betis“

53' Aritzas Adurizas [1-0]
60' Ikeras Muniainas [2-0]
63' Rubenas Castro [2-1]