Šeimininkams pastaroji savaitė buvo sunki - nacionaliniame čempionate jie praėjusį savaitgalį sužaidė tik lygiosiomis 1-1 su "Cagliari", o UEFA Čempionų lygos ketvirtfinalyje 0-2 nusileido "Man Utd".

Tuo tarpu "Genoa" buvo iškovojusi dvi pergales iš eilės, o puolėjo Marco Borriello sportinė forma pastaruoju metu buvo tiesiog stulbinanti.

Romos futbolininkus į priekį 1-0 išvedė Rodrigo Taddei.

18 minutę persvarą įspūdingai padvigubino traumuotą Francesco Totti aikštėje pakeitęs Mirko Vučiničius.

Iniciatyvą antrajame kėlinyje perėmė "Genoa" ir per mažiau nei minutę svečiai atstatė pusiausvyrą.

58 minutę skirtumą pelnytai sušvelnino Marco Rossi, o Leonas išlygino skirtumą.

Be to, 63 minutę geltona kortele buvo nubaustas Daniele de Rossi. Tai buvo jau tryliktasis saugo įspėjimas šį sezoną, o tai reiškia, jog nuo šiol kiekvieną kartą gavęs kortelę futbolininkas bus diskvalifikuojamas vienerioms rungtynėms.

Visgi 80 minutę būtent jis realizavo 11 metrų baudinį, o "Genoa" treneris Gianpieras Gasperini buvo pašalintas iš aikštės.

Tris taškus savo aikštėje iškovojo ir penktąją poziciją turnyrinėje lentelėje pakilo "AC Milan" ekipa, 3-1 nugalėjusi "Cagliari".

Jau 8 minutę po traumos į aikštę sugrįžęs geriausias praėjusių metų Europos ir pasaulio futbolininkas Kaka pelnė įvartį, o 31 minutę pasižymėjo ir kitas du mėnesius medikų globoje praleidęs "AC Milan" žaidėjas Filippo Inzaghi.

"Cagliari" viltys išplėšti bent tašką atgimė antrojo kėlinio pradžioje, kuomet šeimininkų vartininkas Zeljko Kalačas kurioziškai išleido kamuolį iš savo rankų po Daniele Conti baudos smūgio.

Visgi 69 minutę F. Inzaghi, tradiciškai savo stiliumi išvengęs nuošalės spąstų, iššoko vienas prieš vartininką ir įmušė trečią įvartį.

"Roma" 3 - 2 "Genoa"

14' [1 - 0] Rodrigo Taddei

18' [2 - 0] Mirko Vučinič

58' [2 - 1] Marco Rossi

59' [2 - 2] Julio Cesar Leon Dailey

80' [3 - 2] Daniele De Rossi (iš 11 metrų baudinio)

"AC Milan" 3 - 1 "Cagliari"

8' [1 - 0] Kaka

31' [2 - 0] Filippo Inzaghi

49' [2 - 1] Daniele Conti

69' [3 - 1] Filippo Inzaghi