UEFA Čempionų lygos H grupės rungtynės Valensijoje virto tikru košmaru Cristiano Ronaldo. Geriausias planetos futbolininkas buvo priverstas palikti aikštę tik įpusėjus pirmajam kėliniui.

„Valencia“ futbolininkų ne kartą provokuotas portugalas neištvėrė ir blokuotas ispanų ekipos baudos aikštelėje grybštelėjo sėdinčiam Jeisonui Murillo ranka per galvą. Po šio epizodo kilo sąmyšis, kur žaidėjai ėmė aiškintis santykius.

Epizodo nepastebėjęs aikštės teisėjas F. Brychas pribėgo prie asistento ir šį išklausęs 29-ą min. parodė raudonąją kortelę C. Ronaldo. Portugalas su ašaromis akyse beviltiškai skėsčiojo rankomis, bet arbitras savo sprendimo neatšaukė.

Ramindamas puolėją į drabužinę palydėjo vienas iš „Juventus“ klubo vadovų Pavelas Nedvedas. Tai pirmas C. Ronaldo pašalinimas iš aikštės per 154 rungtynes Čempionų lygoje.

Portugalui gali būti dvigubai apmaudu – jis negalėtų žaisti trečiose grupės rungtynėse „Old Trafford“ stadione prieš savo buvusią komandą „Manhester United“, jei būtų diskvalifikuotas dviem mačams.

Mažuma likusių „Juventus“ futbolininkų emocijos liejosi per kraštus – pavojingų progų jie turėjo, tačiau neišnaudojo.

Galiausiai pirmojo kėlinio pabaigoje savo baudos aikštelėje Danielis Parejo pavojingai pakėlė koją ir kliudė varžovo galvą. To užteko, kad teisėjas jam parodytų geltoną kortelę ir skirtų 11 m baudinį į aikštės šeimininkų vartus.

Miralemas Pjaničius realizavo 11 m baudinį ir išvedė „Juventus“ į priekį 1:0.

Po pertraukos Senoji Senjora padvigubino savo pranašumą. Teisėjas F. Brychas 50-ą min. parodė į 11 m žymą po Jeisono Murillo pražangos baudos aikštelėje.

Antrą kartą 11 m baudinį realizavo M. Pjaničius ir 51-ą minutę svečiai jau pirmavo 2:0.

Per pridėtą rungtynių laiką teisėjas F. Brychas dar kartą nustebino skirdamas 11 m baudinį į Turino komandos vartus. Geltonąją kortelę kovodamas baudos aikštelėje gavo „Juventus“ žaidėjas Daniele Rugani.

Tiesa, 96-ą min. D. Parejo nesugebėjo realizuoti 11 m baudinio – kamuolį atrėmė puikiai sužaidęs vartininkas Wojcechas Szczesny. Rezultatas nepasikeitė ir šią keistą dvikovą laimėjo svečiai.

„Juventus“ komandai rungtynės Valensijoje buvo sėkmingos, tačiau pergalę aptemdė C. Ronaldo raudonoji kortelė ir gresianti diskvalifikacija bei Sami Khediros ir Douglaso Costos traumos, dėl kurių abu šie žaidėjai buvo pakeisti.

Trečiadienio Čempionų lygos rungtynių rezultatai:

E grupė

Amsterdamo „Ajax“ 3 – 0 Atėnų AEK

46' [1 – 0] Nicolas Tagliafico
77' [2 – 0] Donny van de Beekas
90' [3 – 0] Nicolas Tagliafico

Lisabonos „Benfica“ 0 – 2 Miuncheno „Bayern“

10' [0 – 1] Robertas Lewandowskis
54' [0 – 2] Renato Sanchesas

F grupė

Donecko „Šachtar“ 2 – 2 „Hoffenheim“

6' [0 – 1] Florianas Grillitschius
27' [1 – 1] Ismaily
38' [1 – 2] Havardas Nordveitas
81' [2 – 2] Mayconas

„Manchester City“ 1 – 2 Liono „Olympique“

26' [0 – 1] Maxvellas Cornetas
43' [0 – 2] Nabilas Fekiras
67' [1 – 2] Bernardo Silva

G grupė

Madrido „Real“ 3 – 0 „AS Roma“

45' [1 – 0] Isco
58' [2 – 0] Garethas Bale'as
90+2' [3 – 0] Mariano Diazas

Pilzeno „Viktoria“ 2 – 2 Maskvos CSKA

29' [1 – 0] Michaelis Krmenčikas
41' [2 – 0] Michaelis Krmenčikas
49' [2 – 1] Fedoras Chalovas
90+5' [2 – 2] Nicola Vlasičius

H grupė

„Valencia“ 0 – 2 Turino „Juventus“

29' [raudonoji kortelė] Cristiano Ronaldo
45' [0 – 1] Miralemas Pjaničius (11 m baud.)
51' [0 – 2] Miralemas Pjaničius (11 m baud.)
90+6' [0 – 2] Danielis Parejo (nerealizavo 11 m baud.)

Berno „Young Boys“ 0 – 3 „Manchester United“

35' [0 – 1] Paulis Pogba
44' [0 – 2] Paulis Pogba (11 m baud.)
66' [0 – 3] Anthony Martialis

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (93)