„Sūduva“ tapo nebepavejama antroje vietoje esančiam Vilniaus „Žalgiriui“.

Su savo užduotimis marijampoliečiai tvarkytis ėmė nuo pat rungtynių pradžios. 3 minutę Sandro Gotalas pataikė į skersinį, Robertas Vėževičius atšokusį kamuolį perdavė Gersonui Acevedo, kuris pasižymėjo efektingu tolimu smūgiu.

Ankstyvas įvartis nuramino sūduviečius, o jie ir toliau dominavo aikštėje, bet švaistė progas. S. Gotalas, R. Vėževičius G. Acevedo būdami gerose situacijose nepataikė į vartus.

Tik laiko klausimas buvo, kada „Sūduva“ įtvirtins savo pranašumą, o „Atlanto“ gynyba subyrėjo po pertraukos.

60 minutę po Jovano Čadženovičiaus perdavimo be priežiūros paliktas S. Gotalas įmušė galva. 65 minutę S. Gotalas vienu lietimu nuo baudos aikštelės linijos pasiuntė kamuolį į vartus.

67 minutę Tadas Labukas baudos aikštelėje pargriovė Danielį Offenbacherį, o 11 m baudinį realizavo G. Acevedo – 4:0.

74 minutę trečią įvartį pelnė S. Gotalas. „Sūduvos“ legionierius iš Austrijos į vartus nukreipė vartininko Dawido Smugo atmuštą kamuolį.

Netrukus įspūdingą šou surengė Giedrius Matulevičius. Po D Offenbacherio perdavimo jis suklaidino kelis klaipėdiečių gynėjus ir įmušė į artimąjį vartų kampą – 6:0.

Įspūdingą pergalę pasiekę marijampoliečiai čempionų titulą šventė kartu su savo sirgaliais.

Rungtynių statistika

Marijampolės „Sūduva“ – Klaipėdos „Atlantas“ 6:0 (1:0)
Įvarčiai: G. Acevedo (3 ir 68 iš 11 m), S. Gotalas (60, 65 ir 74), G. Matulevičius (76).

„Sūduva“: I. Kardumas, A. Švrljuga, V. Gaidučikas (73 min. P. Leimonas), A. Jankauskas, A. Živanovičius, V. Slavickas, G. Acevedo, J. Čadženovičius (70 min. G. Matulevičius), D. Offenbacheris, R. Vėževičius (66 min. R. Cicilia), S. Gotalas.

„Atlantas“: D. Smugas, G. Gumbaravičius, T. Gvazdinskas (70 min. J. Vainikaitis), B. Mitsikas, D. Šiuša, A. Bartkus, D. Norvilas (66 min. J. Latakas), M. Papšys, T. Labukas, B. Lemečevskis, D. Lukošius.

Primename, kad anksčiau vykusiose dvikovose Vilniaus „Žalgiris“ 5:2 (1:1) įveikė „Kauno Žalgirį“, o Kauno „Stumbras“ namuose net 0:3 nusileido „Trakams“.

A lygos rikiuotė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įvarčių santykis, taškai):

1.Sūduva32245371:1877
2.Žalgiris32226468:2272
3.Trakai321391041:2848
4.Stumbras321461243:3448
5.Kauno Žalgiris321161528:3939
6.Atlantas32662027:7024

Rezultatyviausi čempionato žaidėjai: Liviu Antalis („Žalgiris“) – 23 įvarčiai, Marcosas Junioras („Stumbras“) – 16, Louisas Ogana („Žalgiris“) – 11.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (113)