Posėdžio metu LFF techninis direktorius Patrickas De Wilde'as pristatė išsamų visų nacionalinių rinktinių trenerių vertinimą, o Lietuvos nacionalinės vyrų rinktinės vyriausiasis treneris Valdas Urbonas apžvelgė vyrų rinktinės ciklą.

Taip pat VK metu buvo priimtas sprendimas pratęsti sutartį su V. Urbonu.

„LFF gavo Vykdomojo komiteto įpareigojimą pratęsti sutartį su treneriu Valdu Urbonu, – po posėdžio kalbėjo LFF generalinis sekretorius Edgaras Stankevičius. – Taip pat komiteto nariai iškėlė tikslus: laimėti Baltijos taurę ir Europos atrankos į Pasaulio futbolo čempionatą C grupėje užimti ne žemesnę nei 4 vietą. Sėsime su treneriu ir diskutuosime, ar visos sąlygos yra tinkamos, ir tuomet galėsime pasirašyti naują sutartį.“

Primename, kad atrankoje į FIFA Pasaulio čempionatą Lietuvos rinktinė pateko į vieną grupę kartu su Italijos, Šveicarijos, Šiaurės Airijos ir Bulgarijos atstovais.

E. Stankevičius taip pat pristatė A, I ir II lygų 2021 m. sezono formato projektus. Pagal pristatytus projektus A lygoje yra numatomas 10 komandų skaičius, Pirmoje lygoje – 16 komandų, II lygoje – 16 komandų skaičius. Kitas žingsnis – varžybų sistemos ir nuostatų paruošimas.

VK metu LFF vadovai pristatė LFF strategiją „Žaidimo planas 2024“. Netrukus virtualus šios strategijos pristatymas pasieks ir visuomenę.

Posėdžio metu taip pat patvirtinta ir LFF Supertaurės data bei vieta. Kova tarp Vilniaus „Žalgirio“ ir „Panevėžio“ vyks vasario 27 d. arba 28 d., atsižvelgiant į situaciją. Komandos susikaus Vilniaus „Sportima“ arenoje.

Susiję straipsniai
Top naujienos
Pažymėti
Dalintis
Nuomonės