Antrą kartą iš eilės trijų taškų nepavyko iškovoti pirmenybių lyderiui Miuncheno „Bayern“ klubui, kuris namuose buvo priverstas tenkintis lygiosiomis 1:1 (0:0) su Gelzenkircheno „Schalke“.

Šeimininkų reikalai pašlijo jau pirmame kėlinyje, kai 18 min. raudoną kortelę prieš save išvydo Jerome'as Boatengas, o „Schalke“ įgijo ne tik kiekybinę persvarą, bet ir teisę į 11 metrų baudinį. Tiesa, „Bayern“ laimei, Manuelis Neueris atrėmė Erico Maximo Choupo-Motingo bandymą.

Antro kėlinio viduryje, 67 min., Arjenas Robbenas po kampinio galva išvedė bavarus į priekį, tačiau jau po 5 minučių Benediktas Howedesas labai panašiu smūgiu rezultatą išlygino – 1:1.

Nepaisant šių lygiųjų, „Bayern“ (46 tšk.) prieš antroje vietoje žengiančius „Wolfsburg“ (38 tšk.) futbolininkus išsaugojo gana saugų 8 taškų atstumą, nes šie antradienį savo taupyklę papildė taip pat tik vienu tašku.

Rungtynės:

Miuncheno „Bayern“ 1 – 1 Gelzenkircheno „Schalke“
67' [1 – 0] Arjen Robben
72' [1 – 1] Benedikt Howedes

18' Jerome Boateng („Bayern“) parodyta raudona kortelė
18' Eric Maxim Choupo-Moting („Schalke“) nerealizavo 11 m baudinio

Menchengladbacho „Borussia“ 1 – 0 „Freiburg“
23' [1 – 0] Patrick Herrmann

Frankfurto „Eintracht“ 1 – 1 „Wolfsburg“
58' [1 – 0] Stefan Aigner
88' [1 – 1] Kevin de Bruyne

„Hannover“ 1 – 1 „Mainz“
26' [1 – 0] Jimmy Briand
77' [1 – 1] Elkin Soto