Ernesto Valverde auklėtiniai „Copa del Rey“ finalo rungtynėse Sevilijoje 1:2 netikėtai neatsilaikė prieš čempionais tapusius „Valencia“ futbolininkus.

„Šikšnosparnius“ į priekį 21-ąją minutę išvedė Kevinas Gameiro, o 33-ąją minutę persvarą smūgiu galva padvigubino Rodrigo.

Po pertraukos „Barcelona“ mėgino užgulti varžovų vartus, tačiau įmušti pavyko tik kartą – 73-ąją minutę rezultatą sušvelnino Lionelis Messi.

Argentinietis tapo pirmuoju futbolininku istorijoje, pasižymėjusiu net šešiuose Ispanijos Karaliaus taurės finaluose.

„Barcelona“ šį trofėjų laimėjo praėjusius keturis sezonus iš eilės. Taurė į Valensiją sugrįžta pirmą kartą nuo 2008 metų.

Per visą istoriją „Valencia“ yra iškovojusi Karaliaus taurę aštuonis kartus, „Barcelona“ – net 30.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (7)