Turnyras Argentinoje vyks gegužės 20-birželio 11 dienomis keturiuose miestuose.

Įdomu tai, kad pagal pirminį planas turnyras turėjo būti surengtas Indonezijoje (šiai šaliai teisės rengti turnyrą buvo patikėtos dar 2021-ųjų čempionatui, tačiau tada dėl COVID pandemijos turnyras buvo atšauktas).

Visgi likus mažiau nei keturiems mėnesiams iš Indonezijos ši teisė buvo atimta po to, kai šalis nesutiko į šalį įsileisti Izraelio rinktinės, mat su šia šalimi Indonezija neturi jokių diplomatinių ryšių. Tad turnyras gana greitai buvo perkeltas į Argentiną ir vyks keturiuose šios šalies miestuose.

Iš viso FIFA pristatė 25 arbitrus, kurie dirbs turnyre, o tarp jų atsidūrė ir Donato Rumšo pavardė. Jam tai dar vienas įvertinimas sėkmingame sezone – primename, kad lietuvis sezono pradžioje dirbo ketvirtuoju teisėju UEFA supertaurės akistatoje Helsinkyje tarp Madrido „Real“ ir Frankfurto „Eintracht“, taip pat dirbo UEFA čempionų lygos, Europos lygos bei Konferencijų lygos rungtynėse.

Šiame čempionate iš viso žais 24 komandos, paskirstytos į šešias grupes po keturias. Į atkrintamąsias pateks po dvi geriausias visų grupių komandas bei keturios geriausios trečias vietas užėmusios ekipos.

Pastarąjį turnyrą, kuris dar 2019-aisiais vyko Lenkijoje, laimėjo Ukrainos dvidešimtmečiai.

Šaltinis
Temos
Lietuvos futbolo federacija (LFF)
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją
Pažymėti
Dalintis
Nuomonės