Tragiškai dvikovą pradėję šeimininkai jau 1-ą minutę atsidūerė besivejančiųjų vaidmenyje: „Arsenal“ vartų sargą nuginklavo Carlosas Alcarazas.

Tas pats C. Alcarazas atliko rezultatyvų perdavimą Theo Walcottui, kuris 14-ą minutę dvigubino rezultatą – 2:0.

Vilties „Arsenal“ sirgaliams įpūtė Gabrielis Martinelli, kuris 20-ą minutę sušvelnino santykį. Nors „Arsenal“ priklausė kamuolio kontrolė ir iniciatyva, įvartį mušė svečiai.

66 min. po kampinio galva pasižymėjo kroatas gynėjas Duje Caleta-Caras. Atrodė, kad „Arsenal“ neišvengs skaudžios nesėkmės. Tačiau Mikelio Artetos auklėtiniai ėmė kurti stebuklą.

88 min. tiksliu smūgiu iš maždaug 20 metrų pasižymėjo Martinas Odegaardas – 2:3, o po poros minučių rezultatą lygino Bukayo Saka. Arbitras pridėjo net 8 minutes. Visgi per likusį laiką šeimininkams nepavyko išplėšti pergalės.

Tai trečias paeiliui nelaimėtas „Arsenal“ mačas.

Prieš tai Kanonieriai lygiosiomis sužaidė su „West Ham“ (2:2) ir „Liverpool“ (2:2).

Šiomis „Arsenal“ lygiosiomis džiaugsis „Man City“ ekipa, kuri atsilieka 5 taškais, tačiau yra sužaidusi dvejomis rungtynėmis mažiau už „Arsenal“.

Trečiadienį „Premier“ lygoje būtent ir susitiks šie abu klubai. Dvikova vyks Mančesteryje. Iki sezono pabaigos lieka 6 dvikovos.