Namie žaidę „Tottenham“ futbolininkai triumfavo 2:1 bei aplenkė „kanonierius“ turnyrinėje lentelėje. Vietos Europos lygoje siekiantys Jose Mourinho auklėtiniai dabar yra aštunti.

Sekmadienį „Wembley“ stadione pirmieji į priekį išsiveržė svečiai – 16-ąją minutę Hugo Llorisą stipriu tolimu smūgiu nuginklavo Alexandre‘as Lacazette‘as.

Vis dėlto jau 19-ąją minutę rezultatą išlygino Heung-min Sonas, o 82-ąją minutę pergalingą įvartį galva pelnė Toby Alderweireldas.

Kitose sekmadienio rungtynėse „Wolverhampton“ 3:0 sutriuškino Liverpulio „Everton“, o Birmingemo „Aston Villa“ 2:0 pranoko Londono „Crystal Palace“.

Paskutinėse dienos rungtynėse santykius aiškinsis „Bournemouth“ ir „Leicester City“.