"Barcelona" ir Madrido "Real" lygiosiomis Ispanijos futbolo lygos 26-ajame ture pasinaudoti nesugebėjo iki tol čempionato lydere buvusi "Sevilla", svečiuose 0-1 nusileidusi vienam lygos autsaiderių Taragonos "Gimnastic". Taragonoje vykusiose rungtynėse pelnytas pergalingas įvartis buvo įmuštas likus žaisti 14 minučių.
Javier Portillo ("Gimnastic") įvarčio į "Sevilla" vartus autorius
© Reuters/Scanpix
Po puikaus Jose Maria Calvo perdavimo iš krašto virš dviejų gynėjų iššokęs buvęs Madrido "Real" puolėjas Javieras Portillo galva nukreipė kamuolį į vartus.

Pirmas "Sevilla" pralaimėjimas per paskutinias aštuonerias Ispanijos čempionato rungtynes reiškė, kad šeštadienį 3-3 su "Real" sužaidusi "Barcelona" liko čempionato lydere. Katalaonai dėl geresnio įvarčių santykio lenkia tiek pat taškų turinčią "Sevilla".

"Zaragoza" išsaugojo penktą vietą turnyro lentelėje, svečiuose sužaidusi 1-1 su Sevilijos "Betis", tačiau juos taškais pavijo Madrido "Atletico", namuose įtikinamai 2-0 įveikę La Korunijos "Deportivo".

Paskutinę vietą užimantis "Real Sociedad" sekmadienį iškovojo pirmą pergalę per devynerias rungtynes, kai namuose 3-1 įveikė "Mallorca", nors nuo antrojo kėlinio vidurio žaidė dešimtyje.

Vėlų sekmadienio vakarą "Valencia" Pamplonoje susikovė su "Osasuna" ir išplėšė lygiąsias 1:1.

Statistika:

Madrido "Atletico" 2 - 0 La Korunijos "Deportivo"

1` [1 - 0] Luciano Galletti

84` [2 - 0] Mista

Vigo "Celta" 1 - 1 Bilbao "Athletic"

36` [1 - 0] Angel

71` [1 - 1] Artiz Aduriz

60` Pablo Garcia ("Celta") pašalintas iš aikštės

Madrido "Getafe" 1 - 1 Huelvos "Recreativo"

4` [0 - 1] Ikechukwu Uche

24` [1 - 1] Daniel Gueiza

Taragonos "Gimnastic" 1 - 0 "Sevilla"

76` [1 - 0] Javier Portillo

Santandero "Racing" 1 - 1 Barselonos "Espanyol"

6` [0 - 1] Albert Riera

10` [1 - 1] Ezequiel Garay (11 m.)

Sevilijos "Betis" 1 -1 "Zaragoza"

23` [0 - 1] Diego Milito

45` [1 - 1] Marcos Assuncao (11 m.)

89` Nano ("Betis") pašalintas iš aikštės

San Sebastiano "Real Sociedad" 3 - 1 "Mallorca"

27` [1 - 0] Savio

40` [1 - 1] Ariel Ibagaza

45` [2 - 1] Darko Kovacevic

90` [3 - 1] Xavier Prieto

73` Mikel Gonzalez ("Real Sociedad") pašalintas iš aikštės

Pamplonos "Osasuna" 1 - 1 "Valencia"

36' [1 - 0] Francisco Punal (11m.)

90' [1 - 1] Fernando Morientes

79' Miguel Angel Angulo ("Valencia") pašalintas iš aikštės

Turnyro lentelė:

1Barcelona261484+2850
2Sevilla261556+2250
3Valencia261457+1347
4Real261367+1145
5Zaragoza261277+1243
6Atletico261277+1043
7Recreativo261259+441
8Getafe261088+538
9Racing26910 7-237
10Espanyol26910 7+137
11Villarreal26106 10-636
12Deportivo2689 9-933
13Betis26710 9-431
14Osasuna2694 13-231
15Mallorca2685 13-1329
16Celta2669 11-927
17Levante2669 11-1427
18Athletic B.2668 12-1026
19Gimnastic2655 16-2020
20Real Sociedad2638 15-1717

Futbolo portalo EuroFootball.lt informaciją skelbti, cituoti ar kitaip perduoti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be žodinio ar raštiško EuroFootball.lt administracijos sutikimo griežtai draudžiama.
Populiariausios nuomonės
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Top naujienos

Studentės svajones sutrypė realybė: dar tikiuosi, kad neteks krautis lagaminų (85)

Medikams nusprendus netylėti ir mitingu siekti atkreipti valdančiųjų dėmesį į problemas,...

Mia iškrito iš atrankų į „Euroviziją“ (56)

Šeštadienio vakarą LRT eteryje jau antroji eurovizinių atrankų laida. Laikas tiksi – iki...

Šiaurės Korėjos piliečiai dirba Rusijoje – juos lygina su vergais (146)

Šalia dumblėto kelio viename iš Sankt Peterburgo rajonų iškilo visas palaikių gyvenamųjų...

Pigu-brangu eksperimentas: drabužiai beveik identiški, o kainos skiriasi daugiau nei 10 kartų (64)

DELFI Stilius nutarė atlikti „pigu-brangu“ eksperimentą paieškoti drabužių, kurie atrodo...

Šalys, kuriose už 800 eurų per mėnesį gyvensite kaip karaliai (157)

Pasaulyje yra bent 27 šalys, kuriose galima iš tikrųjų karališkai gyventi už mažesnę nei 1 000...

Aistrą žadinantys produktai: sunku patikėti, bet (tinkamai vartojami) veikia net česnakai (1)

Aistr os, lytinio potraukio nusilpimas dėl tam tikrų gyvenimo aplinkybių gali ištikti tiek...

Ginekologai apie populiarią higienos priemonę: mirtinas sindromas progresuoja labai greitai (39)

Šįkart te suklūsta moterys ir merginos, kurios naudoja tamponus . Ši moterų higienos priemonė...

Kiek algos prašo merginos ir kiek – vaikinai: skirtumai didžiuliai (11)

Siekdamos karjeros jaunosios Lietuvos kartos merginos ir moterys nusiteikusios uždirbti mažiau negu...

Rimtas perspėjimas Europos gyventojams: jūsų naivumas – labai pavojingas (521)

Pastaraisiais metais Europoje ne sykį skambėjo krikščionybę priėmusių eksmusulmonų...

„Premier“ lygoje – įvarčių gausa ir favoritų pergalės  Aguero pasižymėjo „tobulu hattricku“

Anglijos „Premier“ lygoje šeštadienį sužaisti aštuoni 24-ojo turo susitikimai, o pergales...