Sevilla“ savo arenoje priėmė to paties miesto „Real Betis“ ekipą.

Jau 1 min. svečius į priekį išvedė Fabianas, bet 13 min. rezultatą išlygino Wissamas Ben Yedderas.

21 min. vėl „Real Betis“ išsiveržė į priekį pasižymėjo Zouhair Feddalas. Prieš pertrauką „Sevilla“ sirgaliai galėjo džiūgauti, rezultatą išlygino Simonas Kjaeras.

Tačiau po pertraukos dažniau įvarčiai krito į šeimininkų vartus. 63 min. pasižymėjo Riza Durmisi, o po poros minučių persvarą padidino Sergio Leonas.

67 min. rezultatą sušvelnino Clementas Lengletas (3:4), tačiau tašką mače per pridėtą teisėjo laiką padėjo Cristianas Tello Herrera, po jo įvarčio „Real Betis“ pasiekė pergalę 5:3.

Turnyro lentelėje „Real Betis“ su 24 taškais užima 8-tą vietą, „Sevilla“ su 29 taškais lieka 5-oje vietoje.

Savo pozcijas sustiprino Madrido „Atletico“, kuri namuose 2:0 laimėjo prieš „Getafe“ futbolininkus.

Pirmame kėlinyje 18 min. šeimininkus į priekį išvedė Angelas Correa, 68 min. „Atletico“ pranašumą įtvirtino Diego Costa.

Tačiau netrukus futbolininkas buvo priverstas palikti aikštę: pasižymėjęs puolėjas įvartį nusprendė atšvęsti su sirgaliais ir už tai buvo antrąkart nubaustas geltona kortele.

Buvęs „Chelsea“ žaidėjas Diego Costa prie Madrido klubo prisijungė rugsėjo pabaigoje, tačiau teisę žaisti „Atletico“ turi tik nuo sausio 1 d. Tai nėra jo pirmasis įvartis šiemet atstovaujant Madrido klubui, sausio 3 d. jis pasižymėjo Karaliaus taurės turnyre.

Madrido klubas su 39 taškais užima 2-ą vietą ir 6-iais taškais atsilieka nuo pirmaujančios „Barcelonos“. „Getafe“ su 23 taškais užima 9-tą vietą.

Visi šeštadienio rezultatai:

Madrido „Atletico“ 2 – 0 „Getafe“

18 min. [1:0] Angel Correa

68 min. [2:0] Diego Costa

68 min. – raudona kortelė Diego Costa (antra geltona)

„Valencia“ 2 – 1 „Girona“

8 min. [0:1] Cristian Portu

27 min. [1:1] Jonas Ramalho (į savo vartus)

48 min. [2:1] Daniel Parejo (11 m baudinys)

„Las Palmas“ 1 – 2 „Eibar“

32 min. [1:0] Jonathan Viera

73 min. [1:1] Fabian Orellana

77 min. [1:2] Sergi Enrich

„Sevilla“ 3 – 5 „Real Betis“

1 min. [0:1] Fabianas

13 min. [1:1] Wissam Ben Yedder

21 min. [1:2] Zouhairas Feddalas

40 min. [2:2] Simon Kjaer

63 min. [2:3] Riza Durmisi

65 min. [2:4] Sergio Leon

67 min. [3:4] Clement Lenglet

90 min. [3:5] Cristian Tello Herrera