A grupėje „Zuerich“ (Šveicarija) komanda namuose 3:2 (1:0) įveikė iki tol taip pat be pralaimėjimų žengusią Lėverkuzeno „Bayer“ (Vokietija) ekipą.
B grupėje sėkmingą pasirodymą tęsia „Salzburg“ (Austrija) komanda. Ji savo žiūrovų akivaizdoje 3:0 (1:0) pranoko Trondheimo „Rosenborg“ (Norvegija) futbolininkus.
D grupėje pirmaujantis Zagrebo „Dinamo“ (Kroatija) klubas išvykoje 2:1 (0:1) įveikė Trnavos „Spartak“ (Slovakija) ekipą ir savo sąskaitoje taip pat turi 9 taškus.
E grupės lyderių dvikovoje Londono „Arsenal“ (Anglija) svečiuose 1:0 (0:0) įveikė Lisabonos „Sporting“ (Portugalija) komandą. „Arsenal“ iškovojo trečiąją pergalę, o „Sporting“ patyrė pirmąją nesėkmę.
H grupėje Frankfurto „Eintracht“ (Vokietija) savo aikštėje2:0 (2:0) įveikė Limasolio „Apollon“ (Kipras) ir iškovojo trečiąją pergalę.
L grupėje pergalingą žygį tęsia Londono „Chelsea“ (Anglija) komanda. Ji savo žiūrovų akivaizdoje 3:1 (2:0) pranoko Barysavo BATE (Baltarusija) futbolininkus. Visus tris įvarčius nugalėtojams pelnė Rubenas Loftus-Cheekas.
Europos lygos turnyre dalyvauja 48 komandos, suskirstytos į 12 grupių. Į atkrintamąsias varžybas pateks po dvi geriausias grupių ekipas.
III turo rungtynių rezultatai
A grupė
Larnakos AEK (Kipras) – Razgrado „Ludogorec“ (Bulgarija) 1:1 (1:1). Įvarčiai: Jorge Larena (25 – iš 11 m); Jody Lukoki (7).
„Zuerich“ (Šveicarija) – Lėverkuzeno „Bayer“ (Vokietija) 3:2 (1:0). Antonio Marchesano (44), Toni Domgjoni (59), Stephen Odey (78); Karim Bellarabi (50, 54).
Lentelė (rungtynės, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įvarčiai už, įvarčiai prieš, įvarčių skirtumas, taškai)
B grupė
„RB Leipzig“ (Vokietija) – Glazgo „Celtic“ (Škotija) 2:0 (2:0). Matheus Cunha (31), Bruma (35).
„Salzburg“ (Austrija) – Trondheimo „Rosenborg“ (Norvegija) 3:0 (1:0). Munas Dabbur (34, 59 – iš 11 m), Hannes Wolf (53).
Lentelė (rungtynės, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įvarčiai už, įvarčiai prieš, įvarčių skirtumas, taškai)
C grupė
„Koebenhavn“ (Danija) – Prahos „Slavia“ (Čekija) 0:1 (0:0). Jan Matoušek (46).
Sankt Peterburgo „Zenit“ (Rusija) – Bordo „Girondins“ (Prancūzija) 2:1 (1:1). Artiom Dziuba (41), Daler Kuziajev (85); Jimmy Briand (26). Nerealizuotas 11 m baudinys – Artiom Dziuba („Zenit“, 53).
Lentelė (rungtynės, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įvarčiai už, įvarčiai prieš, įvarčių skirtumas, taškai)
D grupė
Trnavos „Spartak“ (Slovakija) – Zagrebo „Dinamo“ (Kroatija) 1:2 (1:0). Ali Ghorbani (32); Mario Gavranovič (65), Mislav Oršič (77).
Briuselio „Anderlecht“ (Belgija) – Stambulo „Fenerbahce“ (Turkija) 2:2 (1:0). Zakaria Bakkali (35, 50); Michael Frey (53), Hasan Ali Kaldirim (57).
Lentelė (rungtynės, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įvarčiai už, įvarčiai prieš, įvarčių skirtumas, taškai)
E grupė
Lisabonos „Sporting“ (Portugalija) – Londono „Arsenal“ (Anglija) 0:1 (0:0). Danny Welbeck (77).
„Qarabag“ (Azerbaidžanas) – Poltavos „Vorskla“ (Ukraina) 0:1 (0:0). Vladyslav Kulač (48).
Lentelė (rungtynės, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įvarčiai už, įvarčiai prieš, įvarčių skirtumas, taškai)
F grupė
Diudelanžo „F91 Dudelange“ (Liuksemburgas) – Pirėjo „Olympiakos“ (Graikija) 0:2 (0:0). Vassilios Torosidis (66), Konstantinos Fortounis (81).
„AC Milan“ (Italija) – Sevilijos „Real Betis“ (Ispanija) 1:2 (0:1). Patrick Cutrone (83); Antonio Sanabria (30), Giovani Lo Celso (54). Pašalintas – Samu Castillejo („AC Milan“, 90+4).
Lentelė (rungtynės, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įvarčiai už, įvarčiai prieš, įvarčių skirtumas, taškai)
G grupė
„Villarreal“ (Ispanija) – Vienos „Rapid“ (Austrija) 5:0 (3:0). Pablo Fornals (26), Karl Toko Ekambi (30), Mateo Barač (45 – į savo vartus), Raba (63), Gerard Moreno (85). Pašalintas – Jaume („Villarreal“, 79).
Glazgo „Rangers“ (Škotija) – Maskvos „Spartak“ (Rusija) 0:0.
Lentelė (rungtynės, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įvarčiai už, įvarčiai prieš, įvarčių skirtumas, taškai)
H grupė
Marselio „Olympique“ (Prancūzija) – Romos „Lazio“ (Italija) 1:3 (0:1). Dimitri Payet (86); Wallace (10), Felipe Caicedo (59), Adam Marušič (90).
Frankfurto „Eintracht“ (Vokietija) – Limasolio „Apollon“ (Kipras) 2:0 (2:0). Filip Kostič (13), Sebastien Haller (32).
Lentelė (rungtynės, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įvarčiai už, įvarčiai prieš, įvarčių skirtumas, taškai)
I grupė
Stambulo „Besiktas“ (Turkija) – „Genk“ (Belgija) 2:4 (0:1). Vagner Love (74, 86); Mbwana Samata (23, 70), Dieumerci Ndongala (81), Jakub Piotrowski (83).
„Sarpsborg 08“ (Norvegija) – „Malmo“ (Švedija) 1:1 (0:0). Ole Jorgen Halvorsen (87); Andreas Vindheim (79).
Lentelė (rungtynės, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įvarčiai už, įvarčiai prieš, įvarčių skirtumas, taškai)
J grupė
„Sevilla“ (Ispanija) – „Akhisar“ (Turkija) 6:0 (3:0). Roque Mesa (7), Pablo Sarabia (9 – iš 11 m), Milan Lukač (35 – į savo vartus), Luis Muriel (50), Quincy Promes (60), Gabriel Mercado (67).
Lježo „Standard“ (Belgija) – „Krasnodar“ (Rusija) 2:1 (0:1). Renaud Emond (47), Konstantinos Laifis (90+3); Ari (39).
Lentelė (rungtynės, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įvarčiai už, įvarčiai prieš, įvarčių skirtumas, taškai)
K grupė
„Rennes“ (Prancūzija) – Kijevo „Dinamo“ (Ukraina) 1:2 (1:1). Clement Grenier (41); Tomasz Kedziora (21), Vitali Bujalskij (89). Pašalintas – Volodymyr Šepelev („Dinamo“, 85).
Jabloneco „Baumit“ (Čekija) – „Astana“ (Kazachstanas) 1:1 (1:1). Jakub Povazanec (4); Pedro Henrique (11).
Lentelė (rungtynės, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įvarčiai už, įvarčiai prieš, įvarčių skirtumas, taškai)
L grupė
Salonikų PAOK (Graikija) – Sėkešfehėrvaro „MOL Vidi“ (Vengrija) 0:2 (0:2). Szabolcs Huszti (12), Stopira (45).
Londono „Chelsea“ (Anglija) – Barysavo BATE (Baltarusija) 3:1 (2:0). Ruben Loftus-Cheek (2, 8, 54); Aleksei Rios (80).
Lentelė (rungtynės, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įvarčiai už, įvarčiai prieš, įvarčių skirtumas, taškai)