Jau 16-ą minutę teisėjas iš aikštės išvarė AS „Roma“ gynėją Juaną ir paskyrė 11 metrų baudinį, kuri sėkmingai realizavo Stevanas Jovetičius.

Vėliau tas pats S. Jovetičius dar kartą pavojingai smūgiavo iš toli. Tuo metu „Roma“ gretose iš toli į vartus bandė pataikyti Fernando Gago ir Daniele De Rossi, tačiau jų pastangos buvo bevaisės.

Visgi „Fiorentina“ dar pirmame kėlinyje sugebėjo išnaudoti kiekybinę persvarą. Kėlinio pabaigoje po Riccardo Montolivo pakelto kampinio, įvartį pelnė komandos kapitonas Alessandro Gamberini - 2:0.

Antrame kėlinyje vyko apylygis žaidimas ir abu klubai bandė atakuoti, tačiau įvarčio didžiąją antro kėlinio dalį niekas neįmušė. Negana to, „Roma“ liko žaisti ir devyniese. Arbitras 77-ą minutę saugui Fernando Gago parodė antrą geltoną kortelę ir šis turėjo palikti aikštę.

Bet ir to buvo maža, kadangi 85-ą minutę „Roma“ žaidėjų aikštėje dar sumažėjo. Puolėjas Bojanas Krkičius baudos aikštelėje specialiai sužaidė ranka ir teisėjas taip pat jį išvarė bei skyrė dar vieną baudinį, kurį realizavo Santiago Martinas Silva Olivera. Taip rungtynės ir baigėsi.

Tuo metu Turino „Juventus“ klubas namuose rezultatu 2:0 (0:0) įveikė „Cesena“ klubą. Įvarčius nugalėtojams pelnė Claudio Marchisio ir Arturo Vidalis. „Cesena“ šį mačą baigė dešimtyje.