Pirmame kėlinyje trenerio Luiso Enrique treniruojama sostinės ekipa atrodė blankiai. Neišnaudotos progos, beviltiškos pražangos ir nedarnus žaidimas privertė AS „Roma“ futbolininkus po pirmų 45 minučių į rūbinę patraukti rezultatui esant lygiam 0:0.

Antroje susitikimo dalyje svečių puolimas suaktyvėjo kuomet po keitimo į aikštę žengė jaunasis puolėjas Bojanas Krkičius. Ispanas per 10 minučių padarė tai, ko jo komandos draugai nesugebėjo padaryti per valandą - jis 73-ią minutę ir rezultatas tapo palankus svečiams.

Po praleisto įvarčio „Novara“ komandos futbolininkai sutriko ir dar po trijų minučių leido pasižymėti kitam „Roma“ ekipos puolėjui Pablo Danieliui Osvaldo. Sostinės ekipos įmušti du greiti įvarčiai pasiuntė šeimininkus į nokdauną, po kurio pastariesiems atsitiesti nepavyko.

Ši pergalė trenerio L. Enrique auklėtiniams leido bent vienai dienai pasimėgauti septinta pozicija šalies pirmenybėse.