Jose Mourinho auklėtiniai antrojo kėlinio pradžioje įsiveržė į priekį, kai po Samuelio Eto'o perdavimo kamuolį į tinklą pasiuntė Diego Milito - 1:0.

Tačiau 74-ąją minutę "Catania" grąžino pusiausvyrą - po perdavimo iš krašto pasižymėjo Maxi Lopezas - 1:1.

"Inter" ekipos situacija radikaliai pasikeitė, kai po keitimo aikštėje pasirodęs Sulley Muntari per dvi minutes buvo pašalintas iš aikštės.

Iš pradžių Ganos rinktinės narys šiurkščiai prasižengė, o kiek vėliau baudos aikštelėje sužaidė ranka, ir užsidirbo ne tik dvi geltonas korteles, bet ir suteikė šansą varžovams mušti 11 metrų baudinį, kurį realizavo Giuseppe Mascara.

"Inter" metė visas pajėgas į puolimą, bet jau per teisėjo pridėtą laiką siciliečių pergalę įtvirtino Jorge Martinezas - 3:1.

Rezultatas:

"Catania" 3 - 1 Milano "Inter"

54' [0 - 1] Diego Milito

74' [1 - 1] Maximiliano Gaston Maxi Lopez

81' [2 - 1] Giuseppe Mascara (iš 11 metrų baudinio)

90' [3 - 1] Jorge Andres Barrios Martinez

81' iš aikštės pašalintas Sulley Muntari ("Inter")