Abi komandos liepą dalyvavo UEFA Konferencijų lygos atrankos varžybose, bet iš jų pasitraukė po pirmojo etapo.

Visgi sugrįžimas į Lietuvos čempionatą buvo malonesnis „Panevėžio“ komandai. Tiesa, rungtynių pradžioje svečiai iš Kauno ilgiau kontroliavo kamuolį ir susikūrė pavojingą situaciją, tačiau Divine'as Naah iš geros padėties į vartus nepataikė.

„Panevėžys“ išsiskyrė Lino Klimavičiaus netiksliu smūgiu po pakelto kampinio ir galiausiai 20-ąją minutę išsiveržė į priekį.

Egidijus Vaitkūnas grubiai suklydo savo aikštės pusėje, o kamuolį po netikslaus „Kauno Žalgirio“ gynėjo perdavimo perėmęs Ariagneris Smithas atliko perdavimą Nasko Milevui, kuris pažeme taikliai smūgiavo į tolimąjį vartų kampą. Panevėžiečių puolėjui iš Bulgarijos tai buvo ketvirtasis įvartis čempionate.

Įdomu, kad abu pirmojo įvarčio autoriai rungtynių nebaigė. Traumą patyręs A. Smithas buvo pakeistas 30-ą minutę, o po antro kėlinio pabaigoje aikštę paliko ir N. Milevas.

57-ąją minutę „Panevėžys“ padvigubino rezultatą: po Jeffrey Sarpongo perdavimo į baudos aikštelę kamuolys kliudė žalgiriečio galvą ir atsidūrė vartų tinkle.

Kauniečiai nepasidavė ir didelėmis pajėgomis atakavo, bet vienintelį savo įvartį pelnė paskutinės atakos metu, kai kamuolį į šeimininkų vartus nukreipė Gratas Sirgėdas.

Panevėžiečių gretose po traumos į rikiuotę grįžo Elivelto, savo ruožtu, „Kauno Žalgirio“ ekipoje Lietuvos čempionate debiutavo du naujokai – Michaelas Anaba ir Antonas Fase'as.

39 taškus po 19 rungtynių surinkęs „Panevėžys“ turnyro lentelėje pakilo į antrą vietą, o 26 taškus turintis „Kauno Žalgiris“ liko šeštoje pozicijoje.

Tiesa, netrukus kauniečius laipteliu žemyn stumtelėjo „Šiaulių“ ekipa. Kiek vėliau vykusiose kitose rungtynėse „Šiauliai“ svečiuose 3:1 (1:0) įveikė paskutinę vietą pirmenybėse užimančią „Jonavos“ komandą ir surinkę 29 taškus palypėjo į šeštą vietą.

Nugalėtojams du įvarčius pelnė Danielis Romanovskis, viena nuo 11 metrų žymos pridėjo ukrainietis Oleksijus Ščebetunas.

„Jonavos“ ekipos gretose pasižymėjo komandos naujokas Juozas Lubas.

Pažymėti
Dalintis
Nuomonės