Lietuvis šiame mače žaidė nuo 69-os minutės, aikštėje pakeitęs bosnį Draganą Blatniaką, o pergalingo įvarčio autoriumi tapo Seydou Doumbia (55 min.).

Vladikaukazo "Alanija" ekipa pirmojo turo mačą namuose 1:2 (1:1) pralaimėjo Maskvos "Spartak" futbolininkams bei užima keturioliktąją vietą.

Nuo mačo pradžios žaidusį lietuvį 70-ą minutę aikštėje pakeitė Michailas Bakajevas.

Įvartį nugalėtojams pelnė Emmanuelis Emenike (1 min.). Aikštės šeimininkai rezultatą išlygino po Arseno Chubulovo (14 min.) įvarčio, tačiau "Alanija" žaidėjas Antonas Grigorjevas 86-ą minutę nukreipė kamuolį į savuosius vartus.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (2)