„Dinamo“ vartus gynė Lietuvos rinktinės vartininkas Žydrūnas Karčemarskas, o gynėjas Arūnas Klimavičius liko tarp atsarginių.

Pergalę šventė ir trečioje vietoje žengianti Maskvos CSKA su Deividu Šemberu, namie 4:1 sutriuškinusi Vladivostoko „Luč-Energija“ vienuolikę. Lietuvis žaidė iki 66 min. ir 10-ąją min. buvo nubaustas geltona kortele.

Nugalėtojams įvarčius pelnė Alzanas Dzagojevas (38 min.), Vagneris Love'as (59 min.) ir Milanas Krasičius (79 ir 90 min.). Vladivostoko ekipoje pasižymėjo Igoris Ševčenka (68 min.).

Nalčiko „Spartak“ su Darvydu Šernu namie 0:1 nusileido Maskvos „Lokomotiv“ klubui. Lietuvos futbolininkas aikštėje pasirodė 64-ąją minutę.

Vienintelį susitikimo įvartį pelnė Dmitrijus Torbinskis (58 min.), o mačo „Lokomotiv“ gretose nebaigė 16-ą min. raudoną kortelę prieš save išvydęs Ruslanas Kambolovas.

Kiti rezultatai:

Samaros „Krylja Sovetov“ - „Chimki“ 3:0

„Krylja Sovetov“: Janas Kolleris (60 min.), Sergejus Budylinas (67 min.), Antonas Boberis (90 min. 11 m b.).

Jaroslavlio „Šinnik“ - Permės „Amkar“ 1:2

„Šinnik“: Denisas Bojarincevas (24 min.).

„Amkar“: Georgijus Pejevas (40 min.), Tomislavas Dujmovičius (50 min.).

„Moskva“ - Maskvos „Spartak“ 2:1

„Moskva“: Hectoras Bracamonte (53 min. 11 m b.), Stanislavas Ivanovas (63 min.).

„Spartak“: Vladislavas Ryžkovas (15 min.). Mozartas nerealizavo 11 m b. (5 min.).

Edgaras Česnauskis („Moskva“) žaidė visą antrą kėlinį, o Ignas Dedura („Spartak“) liko tarp atsarginių.

Grozno „Terek“ - Sankt Peterburgo „Zenit“ 1:4

„Terek“: Vitalijus Kuznecovas (76 min.)

„Zenit“: Andrejus Aršavinas (13 min.), Ivica Krizanacas (23 min.), Pavelas Pogrebniakas (40 min.), Konstantinas Zyrjanovas (68 min.).

Ramenskojės „Saturn“ - Tomsko „Tom“ 2:0

„Saturn“: Pompiliu Stoica (66 min. į savo vartus), Janas Durica (74 min.).

Turnyrinė lentelė: (vieta, komanda, žaista, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai)