Devintą pralaimėjimą patyrė penktą vietą užimanti Kazanės „Rubin“ (44 tšk.) komanda, kurioje vėl atsargoje liko vartininkas Giedrius Arlauskis. „Rubin“ futbolininkai išvykoje 1:2 (0:0) nusileido trečioje pozicijoje esančiai Machačkalos „Anži“ (50 tšk.) ekipai.

Visi trys įvarčiai buvo įmušti per paskutines dešimt mačo minučių. Svečiai pirmavo po Romano Jeriomenkos (82 min.) tikslaus smūgio, tačiau netrukus Lacina Traore (86 min.) išlygino rezultatą, o Samuelis Eto'o (89 min.) įmušė pergalingą įvartį.

Rusijos aukščiausioje futbolo lygoje pirmauja Maskvos CSKA (60 tšk.) klubas, lenkiantis šalies čempionę Sankt Peterburgo „Zenit“ (57 tšk.) komandą, kuri namuose net 4:0 (1:0) sutriuškino autsaiderę Deivido Šembero atstovaujamą Vladikaukazo „Alanija“ (16 tšk.) komandą.

Lietuvis žaidė visą susitikimą, kuriame tris įvarčius įmušė Hulkas (36 min. iš 11 m baudinio, 64 ir 72 min.), vieną - Aleksandras Bucharovas (88 mn.).

Beje, jau nuo 14 minutės „Alanija“ žaidė be iš aikštės pašalinto Ognjeno Vranješo.

24-ą nesėkmę patyrė ir į tryliktą vietą nukrito Edgaro Česnauskio Rostovo „Rostov“ (25 tšk.) klubas, savo aikštėje 0:2 (0:0) nusileidęs į šeštą poziciją pakilusiems Krasnodaro „Kuban“ (44 taškai) futbolininkams.

Lietuvis liko atsargoje, o abu įvarčius į šeimininkų vartus įmušė Ivelinas Popovas (48 ir 56 min.).

Visi rezultatai:

CSKA 1 - 0 Terek
30' [1 - 0] Pontus Wernbloom

Rostov 0 - 2 Kuban
48' [0 - 1] Ivelin Popov
56' [0 - 2] Ivelin Popov

Anzhi 2 - 1 Rubin
82' [0 - 1] Roman Eremenko
86' [1 - 1] Lacina Traore
89' [2 - 1] Samuel Eto´o

Zenit 4 - 0 Alania
36' [1 - 0] Hulk (iš 11 metrų baudinio)
64' [2 - 0] Hulk
72' [3 - 0] Hulk
88' [4 - 0] Aleksandr Bukharov

Tiesiogines Rusijos lygos varžybų transliacijas žiūrėkite per Nubo.tv. čia.