Italijoje pirmaujančios „AC Milan“ ekipos į priekį nepaleidžiantys čempionai Turino „Juventus“ namuose 2:0 nugalėjo „Cagliari“ vienuolikę.

Andrea Pirlo treniruojamai komandai pergalę dovanojo Cristiano Ronaldo – portugalas pasižymėjo 38-ąją ir 42-ąją minutėmis.

„Juventus“ su 16 taškų turnyrinėje lentelėje užima antrąją vietą ir nuo maču mažiau sužaidusios Milano ekipos atsilieka tašku.

Tuo metu Dortmundo „Borussia“ komanda rezultatyviose rungtynėse svečiuose 5:2 įrodė pranašumą prieš Berlyno „Hertha“ ekipą.

Nors 33-ąją minutę pirmieji pasižymėjo šeimininkai, po pertraukos prasidėjo E. Haalando šou. 20-metis per kiek daugiau nei pusvalandį įmušė keturis įvarčius.

Puolėjas iš Norvegijos pasižymėjo 47-ąją, 49-ąją, 62-ąją bei 79-ąją minutėmis bei taip padovanojo Dortmundo klubui pergalę.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (2)