„Rennes“ į priekį išsiveržė 21-ą minutę, kai puikiu baudos smūgiu iš aštraus kampo vartininką nuginklavo Jiresas Ekoko. Daugiau įvarčių pirmame kėlinyje įmušta nebuvo.

Antro kėlinio pradžioje „Rennes“ padidino savo pranašumą: 54-ą minutę Julienas Feretas tolimu smūgiu dar kartą privertė „Evian“ vartininką traukti kamuolį iš savo vartų - 2:0.

68-ą minutę Yasine Brahimi pelnė trečią „Rennes“ įvartį. Visgi jau po dviejų minučių „Rennes“ prasižengė baudos aikštelėje ir skirtą 11 metrų baudinį realizavo Cedricas Barbosa - 3:1.

73-ią minutę „Evian“ atkūrė intrigą, kaipasiekė dar vieną įvartį. Jį pelnė Sidney Govou. Visgi „Ligue 1“ naujokai daugiau įvarčių įmušti nesugebėjo ir „Rennes“ žengė į kitą etapą.

„Rennes“ 3 – 2 „Evian“
21‘ [1 – 0] Jires Ekoko
54‘ [2 – 0] Julien Feret
68‘ [3 – 0] Yasine Brahimi
70‘ [3 – 1] Cedric Barbosa (11 m)
73‘ [3 – 2] Sidney Govou.