„Real” pirmąjį įvartį pelnė 24-ą minutę, kuomet po Mesuto Ozilo perdavimo Cristiano Ronaldo vienu lietimu pasiuntė kamuolį į tinklą, o po keturių minučių tą patį padarė ir Marcelo.

Sekantis šio susitikimo įvartis buvo pelnytas 64-ą minutę. Jos metu „Real” saugas Xabi Alonso atliko labai tolimą smūgį, o kamuolys pataikęs į „Zaragoza” žaidėjo koją rikošetu atsidūrė vartų tinkle.

71-ą minutę dar vienu įvarčiu džiaugėsi portugalas Cristiano Ronaldo, kuriam perdavimą atliko Angelis Di Maria, o saugui iš Portugalijos beliko tik pataikyti į vartų plotą.

Dar po vienuolikos minučių pasižymėjo ir po keitimo aikštelėje pasirodęs Kaka, kuris tiksliu smūgiu nepaliko jokių šansų „Zaragoza” vartų sargui Roberto Jimenezui, o 87-ą minutę 'hat-tricku' jau džiaugėsi C. Ronaldo.

Visi sekmadienio rezultatai:

„Zaragoza” 0 - 6 „Real Madrid”

24' [0 - 1] Cristiano Ronaldo
28' [0 - 2] Marcelo
64' [0 - 3] Xabi Alonso
71' [0 - 4] Cristiano Ronaldo
82' [0 - 5] Kaka
87' [0 - 6] Cristiano Ronaldo

„Atletico Madrid” 0 - 0 „Osasuna”

„Mallorca” 1 - 0 „Espanyol”

62' [1 - 0] Jonathan De Guzman

„Getafe” 1 - 1 „Levante”

62' [1 - 0] Miku
77' [1 - 1] Juan Luis Gomez Lopez Juanlu

„Athletic Bilbao” 1 - 1 „Rayo Vallecano”

56' [1 - 0] Ander Iturraspe
62' [1 - 1] Jose Movilla

„Sevilla“ – „Malaga“ 2:1

2' [1 - 0] Alvaro Negredo
26' [2 - 0] Alvaro Negredo
81' [2 - 1] Santi Cazorla.

Ispanijos pirmenybių turnyrinė lentelė: (vieta, komanda, žaista, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai)