„Karališkasis“ klubas namie tik po itin atkaklios kovos 3:2 palaužė paskutinę vietą lygoje užimančią „Huesca“ komandą.

Pirmasis jau 3-ąją minutę pasižymėjo svečių puolėjas Cucho, bet 25-ąją minutę rezultatą išlygino Isco.

62-ąją minutę „Real“ į priekį išvedė tikslus Dani Ceballoso smūgis, tačiau po 12 minučių „Huesca“ išlygino rezultatą po standartinės situacijos.

Lemiamą žodį tarė Karimas Benzema. Prancūzas 89-ąją minutę gražiu smūgiu nuginklavo varžovų vartininką ir išplėšė Madrido klubui pergalę.

Z. Zidane'o vadovaujami „Real“ futbolininkai „La Liga“ turnyrinėje lentelėje su 57 taškais užima trečiąją vietą.

Svarbią pergalę sekmadienį iškovojo „Valencia“ futbolininkai, kurie po vienintelio Dani Parejo įvarčio 1:0 patiesė „Sevillą“ ir išstūmė ją iš šeštos vietos.

Kitose sekmadienio rungtynėse užfiksuotos trejos lygiosios: „Levante“ 2-2 sužaidė su „Eibar“, „Rayo Vallecano“ 1:1 išsiskyrė su „Real Betis“, o „Real Valladolid“ tokiu pačiu rezultatu sužaidė su „Real Sociedad“.