„La Liga“ pirmenybių 28-ojo turo rungtynėse „Real“ vienuolikė namuose 3:1 įrodė pranašumą prieš „Eibar“ futbolininkus.

„Karališkasis“ klubas reikalus sutvarkė jau pirmajame kėlinyje – 4-ąją minutę pasižymėjo Toni Kroosas, 30-ąją – Sergio Ramosas, 37-ąją – Marcelo.

Pastarasis po pelnyto įvarčio priklaupė ant kelio ir iškėlė į dangų kumšį taip išreikšdamas solidarumą su judėjimu už juodaodžių teises.

Prie antrojo Madrido komandos įvarčio prisidėjo sirgalių itin pasiilgtas žaidėjas – pirmą kartą nuo vasario rungtyniavo traumą išsigydęs Edenas Hazardas.

Belgas atliko rezultatyvų perdavimą, kuris jam yra tik antrasis per karjerą „Real“ gretose.

Po pertraukos šeimininkai sumažino apsukas, o tuo pasinaudoję „Eibar“ pelnė paguodos įvartį – 60-ąją minutę pasižymėjo Pedro Bigas.

Likus sužaisti 10 turų „Real“ turi 59 taškus ir nuo pirmaujančios „Barcelonos“ atsilieka 2 taškais.