A grupėje dar prieš 5-ojo turo rungtynes vietas atkrintamosiose varžybose užsitikrino abu grandai – Madrido „Real“ ir Paryžiaus „Saint Germain“. Beliko išsiaiškinti, kas į atkrintamąsias varžybas žengs iš pirmos grupės vietos. „Real“ paleidus savo šansą, tokią privilegiją turės PSG.

Antradienio vakarą abi ekipos akis į akį stojo Madride, „Real“ pirmavo 2:0, bet rungtynės baigėsi lygiosiomis – 2:2.

Abu įvarčius į savo tėvynės sostinės klubo vartus įmušė prancūzas Karimas Benzema – pirmame kėlinyje (17 min. ) jis į tikslą pasiuntė nuo skersinio atšokusį kamuolį, antrame (79 min.) pasižymėjo galva po Marcelo perdavimo.

Visgi „Real“ apsidžiaugė per anksti – per likusį laiką po įvartį pelnė Kylianas Mbappe ir Pablo Sarabia, sugebėję išplėšti svečiams lygiąsias, nors pačioje mačo pabaigoje progų dar sukūrė abi ekipos.

Gana absurdiškas epizodas užfiksuotas baigiantis pirmajam kėliniui. 42 min. „Real“ vartininkas Thibaut Courtois baudos aikštelėje pargriovė Mauro Icardi, o arbiras iš Portugalijos Arturas Soaresas Diasas belgui parodė raudoną kortelę ir skyrė 11 m baudinį.

Visgi po VAR peržiūros ir kortelė, ir baudinys buvo atšaukti, nes sistema užfiksavo, jog dar prieš šį epizodą aikštės viduryje prasižengė PSG žaidėjas.

Apskritai arbitras prastai kontroliavo rungtynes, o antrame kėlinyje pro pirštus pažiūrėjo į šiurkščią belgo Thomo Meunier pražangą prieš tautietį Edeną Hazardą, kuris patyrė traumą ir nebegalėjo tęsti mačo.

B grupėje pirmąją vietą ir bilietą į kitą etapą kišenėje jau turi Miuncheno „Bayern“, o antrą kelialapį į aštuntfinalį nugvelbė Londono „Tottenahm Hotspur“ komanda, prie kurios vairo Čempionų lygoje debiutavo Jose Mourinho.

Robertas Lewandowskis įmušė net 4 įvarčius, o „Bayern“ 6:0 išvykoje sutrypė Belgrado „Crvena Zvezda“.

Pažymėtina, kad lenkas visus savo įvarčius pelnė antrame kėlinyje, per 14 min. ir 31 sek. Tai trumpiausias laiko tarpas Čempionų lygos istorijoje, per kurį buvo įmušti 4 įvarčiai.

Savo ruožtu „Tottenham“ namie iki 45 min. 0:2 atsiliko nuo Pirėjo „Olympiakos“, bet J. Mourinho stadioną paliko iškelta galva – jo auklėtiniai atsitiesė ir laimėjo 4:2. Du įvarčius įmušė Harry Kane'as.

C grupėje iš pirmosios vietos jau niekas neišstums „Manchester City“ futbolininkų, 1:1 sužaidusių su Donecko „Šachtar“, o antro kelialapio likimas paaiškės paskutiniame ture.

Panaši situacija ir D grupėje, kurioje pirmąją vietą užsitikrino Turino „Juventus“. Italijos čempionai 1:0 nugalėjo Madrido „Atletico“, o Paulo Dybala pačioje pirmojo kėlinio pabaigoje itin meistriškai realizavo baudos smūgį, kamuolį į vartus nukreipdamas iš itin aštraus kampo.

Visi rezultatai

A grupė

Madrido „Real“ 2 – 2 PSG

17' Karimas Benzema [1-0]
79' Karimas Benzema [2-0]
81' Kylianas Mbappe [2-1]
83' Pablo Sarabia [2-2]

Stambulo „Galatasaray“ 1 – 1 „Brugge“

11' Ademas Buyukas [1-0]
92' Krepinas Diatta [1-1]
93' iš aikštės pašalinti Krepinas Diatta, Clintonas Mata [abu – „Brugge“]

Turnyro lentelė
(sužaista rungtynių, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įmušta, praleista, įvarčių santykis, taškai)

B grupė

Belgrado „Crvena Zvezda“ 0 – 6 Miuncheno „Bayern“

14' Leonas Goretzka [0-1]
53' Robertas Lewandowskis [0-2]
60' Robertas Lewandowskis [0-3]
64' Robertas Lewandowskis [0-4]
68' Robertas Lewandowskis [0-5]
90' Corentinas Tolisso [0-6]

Londono „Tottenham Hotspur“ 4 – 2 Pirėjo „Olympiakos“

6' Youseffas El Arabi [0-1]
19' Rubenas Semedo [0-2]
45+1' Dele Alli [1-2]
50' Harry Kane'as [2-2]
73' Serge Aurier [3-2]
77' Harry Kane'as [4-2]

C grupė

Bergamo „Atalanta“ 2 – 0 Zagrebo „Dinamo“

27' Luisas Murielis [1-0, iš 11 m]
47' Alejandro Gomezas [2-0]

„Manchester City“ 1 – 1 Donecko „Šachtar“

56' Ilkay'us Gundoganas [1-0]
69' Manoras Solomonas [1-1]

D grupė

Turino „Juventus“ 1 – 0 Madrido „Atletico“

45+2' Paulo Dybala [1-0]

Maskvos „Lokomotiv“ 0 – 2 Leverkuzeno „Bayer“

11' Rifatas Žemaletdinovas [į savus vartus, 0-1]
54' Svenas Benderis [0-2]

Dar 8 rungtynės UEFA Čempionų lygos grupių varžybų etape bus žaidžiamos trečiadienio vakarą.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (4)