„Karališkasis“ klubas svečiuose 3:1 palaužė Vigo „Celta“ ekipą, o rungtynės buvo pažymėtos Luka Modričiaus raudona kortele.

Tik antrą kartą per karjerą Ispanijoje iš aikštės išvarytas kroatas sužaidus kiek mažiau nei valandą užmynė ant Deniso Suarezo kojos ir po VAR peržiūros sulaukė griežto teisėjo sprendimo.

Paskutinį kartą L. Modričius prieš save raudoną kortelę buvo išvydęs 2014 metų Europos Supertaurės rungtynėse.

Nuo 12-osios minutės Karimo Benzema įvarčio dėka pirmavę „Real“ nesutriko ir po L. Modričiaus išvarymo pelnė dar du įvarčius – pasižymėjo Toni Kroosas ir Lucas Vazquezas.

Per pridėtą antrojo kėlinio laiką paguodos įvartį pelnė „Celta“ aštuoniolikmetis Ikeras Losada.

Kitose rungtynėse itin apmaudžiai taškus prarado „Valencia“, kuri po Kevino Gameiro įvarčio 56-ąją minutę pirmavo, tačiau tas pats puolėjas per pridėtą laiką nerealizavo 11 metrų baudinio, o dešimtąją pridėto laiko minutę patys baudinį realizavę „Real Sociedad“ futbolininkai išplėšė lygiąsias 1:1.

Dar vienos lygiosios užfiksuotos „Villarreal“ ir „Granada“ susitikime – įvarčių festivalį surengusios ekipos sužaidė 4:4. Kituose šeštadienio susitikimuose „Osasuna“ 1:0 pranoko „Leganes“, o „Mallorca“ 2:1 nukovė „Eibar“.