Jau nuo pat susitikimo pradžios pradėjo dominuoti „baltieji“ ir ilgai laukti pirmojo įvarčio nereikėjo. Šeimininkus į priekį 11 min. po Angelio Di Maria pakelto kampinio išvedė Cristiano Ronaldo.

Antrasis kėlinys taip pat prasidėjo sėkmingai „Real“ ekipai. 49-ąją min. varžovų vartininką puikiu smūgiu nuginklavo Marcelo, kuriam tai buvo pirmasis įvartis šiame Ispanijos čempionate.

Galutinis taškas buvo padėtas rungtynių pabaigoje, kuomet į savus vartus apmaudžiai kamuolį nukreipė Nikosas Karabelas. Verta paminėti, kad 64-ąją minutę iš aikštės už pražangą prieš C. Ronaldo buvo išvarytas Davidas Navarro.

Carlo Ancelotti auklėtiniai „Primera“ čempionate ir toliau užima pirmą vietą. Antroje vietoje esantį Madrido „Atletico“ jie lenkia 3 taškais, o trečią poziciją užimančią „Barcelona“ klubą – jau 4 taškais.

Kitose sekmadienio rungtynėse taip pat pergales šventė Barselonos „Espanyol“ ir „Sevilla“ komandos.

„Real Madrid“ 3-0 „Levante“

11' [1-0] Cristiano Ronaldo
49' [2-0] Marcelo
64' David Navarro („Levante“) parodyta raudona kortelė
81' Nikos Karabelas (į savus vartus)

„Espanyol“ 3-1 „Elche“

2' [1-0] David Lopez
21' [2-0] Diego Daniel Colotto
58' [3-0] Pizzi
88' [3-1] Juan Rafael Fuentes (į savus vartus)

„Almeria“ 1-3 „Sevilla“

31' [0-1] Carlos Bacca
51' [0-2] Daniel Carrico
77' [0-3] Kevin Gameiro
85' [1-3] Aleix Vidal Parreu

„Valencia“ 1-1 „Athletic Bilbao“

23' [1-0] Francisco Alcacer
53' [1-1] Aritz Aduriz (iš 11 m baudinio)