Rungtynės prasidėjo nesėkmingai "karališkajam" klubui, nes jau 19-ąją minutę už grubią pražangą iš aikštės buvo pašalintas "Real" gynėjas Miguelis Torresas, tačiau "Murcia" futbolininkai nesugebėjo pasinaudoti kiekybine persvara ir nesukūrė nieko pavojingo prie šeimininkų vartų. Pergalę "Real" atnešė tikslus olando Wesley Sneijderio smūgis 59-ąją minutę į viršutinį vartų kampą.

Svarbią pergalę kovoje dėl ketvirtosios vietos iškovojo "Sevilla" futbolininkai. Jie išvykoje 3:2 įveikė "Mallorca" komandos pasipriešinimą.

Lygiosiomis 1:1 pasibaigė susitikimas tarp "Valladolid" ir Madrido "Atletico" vienuolikių. Namuose žaidusiems "Valladolid" futbolininkams rezultatą pavyko išlyginti tik per pridėtą laiką, kai kamuolį tiksliai į vartų tinklą pasiuntė Bartholomew Ogbeche.

Visų sekmadienio rungtynių statistika:

Sevilijos "Betis" 0 - 1 "Levante"

53' [0 - 1] Sanchez Gil Pedro Leon

La Korunijos "Deportivo" 3 - 0 Bilbao "Athletic"

31' [1 - 0] Fabricio Coloccini

64' [2 - 0] Sergio (11 m b.)

79' [3 - 0] Luis Kasmirski Filipe

Barselonos "Espanyol" 0 - 1 Pamplonos "Osasuna"

31' [0 - 1] Martin Mauricio Astudillo

"Getafe" 0 - 0 "Zaragoza"

71' iš aikštės pašalintas Francelino Matuzalem ("Zaragoza")

"Mallorca" 2 - 3 "Sevilla"

43' [0 - 1] Renato

47' [1 - 1] Daniel Guiza

68' [1 - 2] Frederic Kanoute

76' [1 - 3] Daniel Alves

89' [2 - 3] Pierre Webo

"Valladolid" 1 - 1 Madrido "Atletico"

70' [0 - 1] Maxi Rodriguez

90' [1 - 1] Bartholomew Ogbeche

Madrido "Real" 1 - 0 "Murcia"

59' [1 - 0] Wesley Sneijder

19' iš aikštės pašalintas Miguel Torres ("Real")

"Almeria" 1 - 0 "Villarreal"

84' [1 - 0] Santiago Acasiete Ariadela

17' Diego Lopez ("Villarreal") pašalintas iš aikštės

Turnyrinė lentelė: (vieta, komanda, žaista, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai)