Vienintelį mačo įvartį 87-ąją minutę pelnė Ivanas Bolado.

Į antrąją Ispanijos lygą iškrito "Zaragoza" futbolininkai, lemiamame susitikime išvykoje 2:3 nusileidę "Mallorca" vienuolikei.

Lengvą pergalę "Santiago Bernabeu" stadione šventė Ispanijos čempionai Madrido "Real", 5:2 sutriuškinę turnyro autsaiderę "Levante" ekipą. "Karališkajam" klubui po du įvarčius pelnė Ruudas Van Nistelrooy'us ir Sergio Ramosas, bei vieną įspūdingu baudos smūgiu iš maždaug 25 metrų pridėjo Wesley Sneijderis.

Nors "Mallorca" ir "Almeria" klubai Ispanijos čempionate užėmė aukštesnę vietą už "Deportivo", tačiau nepadavė prašymo dalyvauti Intertoto turnyre, taip atverdami duris į Europą futbolininkams iš La Korunijos.

Kitose sekmadienio rungtynėse "Valencia" namuose 3:1 įveikė kelialapį į UEFA Čempionų lygos varžybas užsitikrinusią Madrido "Atletico" ekipą. Du įvarčius nugalėtojams pelnė pastaruoju metu gerą sportinę formą demonstruojantis Davidas Villa.

Vienintelėse šeštadienio rungtynėse "Barcelona" futbolininkai išvykoje 5:3 nugalėjo "Murcia" vienuolikę.

Sekmadienio rungtynių statistika:

"Getafe" 1 - 1 Sevilijos "Betis"

4' [1 - 0] Manu Del Moral

69' [1 - 1] Victoriano Rivas Nano

37' David Cortes ("Getafe") nerealizavo 11 metrų baudinio.

"Valencia" 3 - 1 Madrido "Atletico"

11' [1 - 0] Giourkas Seitaridis (į savus vartus)

40' [2 - 0] David Villa

55' [3 - 0] David Villa

75' [3 - 1] Sergio Aguero

Huelvos "Recreativo" 1 -1 "Valladolid"

40' [0 - 1] Joseba Llorente

90' [1 - 1] Javier Guerrero

"Mallorca" 3 - 2 "Zaragoza"

16' [1 - 0] Daniel Guiza

56' [1 - 1] Ricardo Oliveira

65' [2 - 1] Pierre Webo

90' [3 - 1] Gonzalo Castro

90' [3 - 2] Ricardo Oliveira

Santandero "Racing" 1 - 0 Pamplonos "Osasuna"

87' [1 - 0] Ivan Bolado

La Korunijos "Deportivo" 0 - 2 "Villarreal"

34' [0 - 1] Matias Fernandez

90' [0 - 2] Guillermo Franco

Barselonos "Espanyol" 1 - 3 "Almeria"

43' [0 - 1] Felipe Melo

54' [0 - 2] Albert Crusat

59' [1 - 2] Luis Garcia

90' [1 - 3] Veljko Paunovic

Madrido "Real" 5 - 2 "Levante"

23' [1 - 0] Ruud van Nistelrooy

28' [2 - 0] Sergio Ramos

41' [3 - 0] Ruud van Nistelrooy

53' [3 - 1] Alexandre Geijo

55' [4 - 1] Wesley Sneijder

64' [4 - 2] Alexandre Geijo

78' [5 - 2] Sergio Ramos

"Sevilla" 4 - 1 Bilbao "Athletic"

3' [0 - 1] Aritz Aduriz (iš 11 m b.)

41' [1 - 1] Frederic Kanoute

79' [2 - 1] Seydou Keita

81' [3 - 1] Frederic Kanoute

86' [4 - 1] Jesus Navas

Turnyrinė lentelė: (vieta, komanda, žaista, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai)