Rungtynės su „Wolfsburg“ komanda 27-erių metų R. Lewandowskis aikštėje pasirodė po keitimo ir per 9 minutes pelnė 5 įvarčius vieną po kito tarp 51-os ir 60-os minutės.

Bavarai tą „Bundeslygos“ šešto turo mačą rugsėjo 22-ą dieną laimėjo rezultatu 5:1 (0:1).

„Tai buvo beprotybė!“, - po rungtynių komentavo R. Lewandowskis.

Tam, kad įmuštų tris įvarčius R. Lewandowskiui prireikė vos 4 minučių. Ankstesnis rekordas priklausė „Duisburg“ ekipos puolėjui Michaeliui Toenniesui, kuris 1991 metais į „Karlsruhe“ komandos vartus tris įvarčius įmušė per 5 minutes.

Keturis įvarčius į varžovų vartus įmušęs per 6 minutes Lenkijos rinktinės puolėjas pagerino bulgaro Martino Petrovo rekordą – šis „VfL Wolfsburg“ klubui atstovavęs puolėjas 2004-ais keturis įvarčius į „Mainz“ ekipos vartus įmušė per 17 minučių.

60-ą minutę R. Lewandowskis pasižymėjo penktą kartą ir tapo tik tryliktu žaidėju, kuris pajėgiausioje Vokietijos futbolo lygoje įmušė penkis įvarčius per susitikimą. Beje, anksčiau greičiausiai penkis įvarčius įmušė šalies pirmenybėse įmušė kitas „Bayern“ puolėjas Dieteris Hoenessas, kuriam prieš 31-erius metus į Braunšveigo „Eintrach“ vartus penkissyk pasiųsti kamuolį pavyko per 21-ą minutę.

Paskutinį kartą penkis įvarčius per vienerias rungtynes Vokietijos čempionate 1991 metais įmušė jau minėtas M. Toenniesas. Beje, R. Lewandowskis tapo pirmu futbolininku, kuris aikštėje pasirodęs po keitimo, į varžovų vartus įmušė daugiau nei tris įvarčius.