Pagrindinėje sudėtyje susitikimą pradėjęs lietuvis 61-ą minutę vietą aikštėje užleido Nikolajui Zaicevui.

Visus tris įvarčius į svečių vartus įmušė Tamašas Priskinas (22, 44 ir 48 min.).

Šeštą pergalę šešioliktosiose rungtynėse iškovojo ir į devintą vietą pakilo trijų lietuvių atstovaujamas Maskvos "Torpedo" (23 tšk.) klubas. "Torpedo" futbolininkai namuose 2:0 (0:0) nugalėjo trečioje pozicijoje likusią Tulos "Arsenal" komandą ir pratęsė nepralaimėtų rungtynių seriją iki devynerių.

Visą susitikimą žaidęs Tomas Mikuckis 88-ą minutę po kampinio griūdamas koja įmušė pirmąjį mačo įvartį, o vartininkas Saulius Klevinskas ir puolėjas Tadas Labukas nebuvo registruoti susitikimui.

Tai - antrasis gynėjo iš Lietuvos įvartis per ketverias rungtynes "Torpedo" sudėtyje.

Šeimininkų pergalę įtvirtino Michailas Bagajevas (90 min.).

Lietuvio įvartis - vaizdo įraše nuo 1:15 min.:

Į antrą vietą smuktelėjo Saransko "Mordovija" (33 tšk.) komanda, o Valdo Ivanausko treniruojama Chabarovsko "SKA-Energija" (26 taškai) ekipa su Dariumi Miceika užima šeštą poziciją.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (8)