Tris įvarčius nugalėtojams pelnė brazilas Jonathanas Reisas, po dukart pasižymėjo Jeremainas Lensas ir Balazsas Dzsudzsakas. Po vieną įvartį į savo sąskaitą įsirašė Ibrahimas Afellay, Ola Toivonenas ir Orlando Engelaaras.

Tiesa, "Feyenoord" dvikovą baigė ne pilnos sudėties - 34-ą minutę, rezultatui esant vos 1:0, iš aikštės buvo išvytas Kelvinas Leerdamas.

Tai skaudžiausia Roterdamo komandos nesėkmė nuo 1983 metų, kuomet buvo pralaimėta Amsterdamo "Ajax" gerokai "kuklesniu" rezultatu 2:8.

Įdomu, kad vos prieš keletą dienų "Feyenoord" strategas Mario Beenas išreiškė norą pratęsti sutartį su klubu teigdamas: "Noriu išspręsti šios komandos problemas ir man pasiseks. Esu tuo visiškai tikras."

PSV sužaidus 10 turų pirmauja 18-os komandų čempionate su 24 taškais, o "Feyenoord" (8 tšk.) rikiuojasi 15 vietoje.

Futbolo portalo EuroFootball.lt informaciją skelbti, cituoti ar kitaip perduoti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be žodinio ar raštiško EuroFootball.lt administracijos sutikimo griežtai draudžiama.