Į žemesnįjį divizioną iškrito „Excelsior“, o dar du klubai, kurie į „Eredivisie“ pateko tik šįmet, „Venlo“ ir „De Graafshap“, turės žaisti papildomas rungtynes dėl išlikimo aukščiausiame divizione. Tuo tarpu „Jupiler“ divizione triumfavęs „Volendam“ klubas užsitikrino vietą kitų metų „Eredivisie“, o „Waalwijk“ ir Den Bosch“ dėl kelialapio dar turės pakovoti.

Savaitės viduryje Amsterdamo „Ajax“ atidėtose rungtynėse sugebėjo rezultatu 2-1 įveikti „Groningen“ ir taip sumažinti atsilikimą nuo lyderio Eindhoveno PSV klubo iki trijų taškų. Pergalė paskutiniame ture bei PSV nesėkmė titulą garantuotų sostinės komandai, tačiau nors ir laimėję savo mačą 5-1 prieš Almelo „Heracles“, „Ajax“ nesulaukė malonės iš PSV, kuris 1-0 išvykoje palaužė Arnhemo „Vitesse“ ir ketvirtą kartą iš eilės tapo stipriausia ekipa Olandijoje.

PSV komandai pergalę atnešė vienintelis tikslus puolėjo iš Serbijos Danko Lazovičiaus 10-ais pelnytas įvartis pirmenybėse, kuris buvo įmuštas po pertraukos prabėgus vos kelioms minutėms po perujiečio Jeffersono Farfano perdavimo.

Tuo tarpu „Ajax“ savo sirgalius pradžiugino triuškinančia pergale, nors tai ir nepakako laimėti titului. Dubliu pasižymėjo danas Kennethas Perezas, po vieną tikslų pridėjo Klaasas Janas Huntelaaras, Luisas Suarezas bei paskutinį įvartį „Ajax“ gretose pelnęs gynėjas Johny Heitinga, kuris nuo kito sezono jau vilkės Madrido „Atletico“ ekipos marškinėlius.