Rekordines sumas už naujokus vasarą leidusią PSG ekipą šįkart gelbėjo ne ryškiausios žvaigždės, o krašto gynėjas Thomasas Meunier.

Pernai klubą už 7 mln. eurų papidęs belgas 71-ąją minutę mušė pirmąjį mačo įvartį, tačiau varžovai 87-ąją minutę rezultatą išlygino.

Visgi T. Meunier per teisėjo pridėtą laiką po Kyliano Mbappe perdavimo pasižymėjo dar kartą ir leido Paryžiaus ekipai svečiuose triumfuoti 2:1.

PSG futbolininkai šį sezoną lieka nepralaimėję. Su 25 taškais nuo artimiausių persekiotojų „Monaco“ jie turi jau 6 taškų atotrūkį.

Turnyrinė lentelė:
(pozicija, komanda, žaista, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įvarčių santykis, taškai)