Namuose žaidę „Toulouse“ į priekį išsiveržė pirmieji - 39-ą minutę įvartį pelnė Etienne‘as Capoue.

„PSG“ rezultatą sugebėjo išlyginti tik antrajame kėlinyje. 56-ą minutę pasižymėjo vienas iš klubo naujokų, puolėjas Kevinas Gameiro.

Prancūzijos sostinės klubas iki rungtynių pabaigos visaip bandė išplėšti pergalę ir jų pastangos davė vaisių. Jau per pridėtą teisėjo laiką įvartį pelnė po keitimo aikštėje pasirodęs turkas Mevlutas Erdingas.

Tai nebuvo viskas, kadangi pačioje rungtynių pabaigoje savo klubo pranašumą įtvirtino kitas klubo naujokas – Jeremy Menezas. Verta paminėti, kad šiose rungtynėse pirmą kartą nuo pat rungtynių pradžios „Ligue 1“ lygoje pasirodė ir rekordinis klubo pirkinys Javieras Pastore.

Rezultatyvus mačas vyko Reno mieste, kur vietos „Rennes“ 3-2 įveikė „Caen“ žaidėjus. „Rennes“ visus tris įvarčius pelnė pirmajame kėlinyje.

Tokiu pačiu rezultatu baigėsi susitikimas tarp čempionės titulą ginančios „Lille“ ir daugkartinės pirmenybių nugalėtojos „Marseille“, kurį namuose laimėjo Lilio futbolininkai.

„Lille“ – „Marseille“ 3:2

15' [1 - 0] Moussa Sow
56' [1 - 2] Mathieu Valbuena
62' [1 - 2] Mathieu Valbuena
66' [2 - 2] Aurelien Chedjou
75' [3 - 2] Moussa Sow (11 m b.).

Čempionato turnyrinė lentelė: (vieta, komanda, žaista, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai)